Wpis z mikrobloga

#czujedobrzeczlowiek
tldr: wlaśnie wyciągnąłem #!$%@? kierowcy kluczyki ze stacyjki. Prawie 2h w plecy włącznie ze składaniem zeznań na komendzie, ale mam nadzieję, że było warto...
wyjeżdżam sobie z @Patryk93 samochodem ze stacji benzynowej i na naszym oczach zaczyna #!$%@?ć sie jakas inba. Jeden za z samochodów zatrzymał się gwałtownie w miejscu, po czym ruszył przejechał przez środek trójkątnej wysepki, przeciął 2 pasy jezdni, przejechał kilkanascie metrow pasem zieleni odzdzielającym przeciwne pasy i wrócił na drogę jak nigdy nic. Przez moment zaczeliśmy sie zastanawiać czy ktoś przypadkiem nie zasłabł właśnie za kółkiem, ale jednak nie... po zjechaniu z pasa zieleni toyotka przepisowo pokonała rondo wykonując manewr skrętu w lewo, jednak za rondem zaczęły się schody...Koleś zaczął jechać przeciwnym pasem po około 100m zatrzymał się, pod jednym z domów, więc szybko zajechaliśmy mu drogę, wyskoczylismy z samochodu i pozbawiliśmy kierowcę kluczyków. Mam nadzieje, że stracony czas nie poszedl na marne.
Ogółem kierujący był nad wyraz spokojny, może nie ogarniał co się tak naprawdę dzieje. W praniu dodatkowo wyszło, że to mój stary sąsiad. W jednej klatke w bloku mieszkaliśmy przez chyba 12 pierwszych lat mojego życia, a z jego synem chodziłem do klasy- niby "znajomy", ale nawet mi go nie żal.

#chwalesie #oswiadczenie #truestory
filemonq - #czujedobrzeczlowiek 
tldr: wlaśnie wyciągnąłem #!$%@? kierowcy kluczyki ...
  • 3