Wpis z mikrobloga

@iso9001: dla mnie to prosta sprawa. Kanał - rozmowy rakotwórcze. Codziennie są tam obrażani rodzice stałych bywalców i każdy wie ze to beka. Nagle ktoś dostaje bana za podś#!$%@? bo jednak nie wolno -_- No sorry. Nawet skończyły się czasy moich kłótni ze Sznikersem i ostatnio było spoko. Starałem się coś tam pomagać młodym ale takie zachowanie to #!$%@?. Dla mnie prosta decyzja - zostaje znaczy daje przyzwolenie na takie akcje.
@czaksniff tzn no wiesz, #!$%@? są #!$%@?, dopóki nie zaczynają być za ostre i nie zaczyna być dziwnie, a przyznasz, że między sznikersem i wuza ciężko było dopatrzyć się takich typowych #!$%@? jakoe wszyscy sobie robią
@iso9001: golomp obrażał mi mamę 20 razy i to jest Ok a zegarek za 200zl nie jest Ok? To powinna być lista z czego wolno się śmiać.
Owszem zawsze było między nimi ciekawie, po obu stronach było ostro. Na pewno nie po jednej.
nie wolno z szefa, proste :D a z innych wolno do momentu kiedy obrażany nie zgłosi się do administracji o interwencje :D
@iso9001: Czyli hmm, jeżeli ja po 3h gównoburzy napisze sobie że Damian pluje na robaków bo ma zegarek za 200 zł którego foty wstawie co 5h to jest przesada ale jeżeli Sznikers pisze, że jestem idiotą to już jest zwykły bait i luzik tak może być ? ;d

Dla jasności sytuacji, nie wyszedłem z discorda tylko @TheSznikers mnie zbanował po tym jak zwyzywał od idiotów..
W zasadzie to nie wiem czy
@czaksniff nie wiem no, ten żart z casio właśnie był takim typem żartu, który przynajmniej w mojej ocenie nie wiadomo czy był żartem czy nie. Gołomp zawsze robi #!$%@? z matki więc wiesz za każdym razem, że żartuję. Ale kiedy wuza i sznikers ciągle na siebie wjeżdżają, wtedy ciężko jest wyczuć kiedy są to żarty, a kiedy już zaczyna się obrażanie. Tak ja to widze.
@Wuza1337 nie wiem jak ta sytuacja z zegarkiem, nie widziałem wcześniej żadnego zdjęcia bo byłem zaspany ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale #!$%@? już zresztą od dzisiejszej sytuacji, resztę opisałem wyżej jak to wygląda z perspektywy trzeciej osoby
@iso9001: whatever, od 8 rano jest jechane po sobie i jest cool, Sznikers nazywa mnie idiotą jest cool, ja nazywam go biedakiem i dostaje bana ( ͡° ʖ̯ ͡°) To w ogóle nie jest decyzja podyktowana względami osobistymi ;) Po prostu nadal ma urazę o to, że jak obrażał członków ACL na zamkniętym kanale dla bordo to nie chciałem siedzieć i patrzeć na to obojętnie, za co
Damian pluje na robaków bo ma zegarek za 200 zł


@Wuza1337: może mu rodzice zabierają kasę na ligę i na droższy go nie stać? Oszczędzał 12 lat, robił wałki ze sponsorami, nie płacił grafikom (że o sędziach nie wspomnę) ale ma - zegarek za 200 zł. Ja bym miał łzy w oczach, że się chłopakowi w końcu coś w życiu udało, a ty... A TY ŚMIESZ @TheSznikers obrażać i wyzywać od