Wpis z mikrobloga

Autohaus Żywocice zbieram opinie. Jeśli więc mieliście drogie mireczki do czynienia, z salonem aut używanych z Żywocic (woj. Opolskie), piszcie swoje opinie w komentarzach. Na pierwszy rzut oka uta z ogłoszenia wyglądają w porządku, ale sami wiecie jak to jest z takimi salonami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodam tylko, że chodzi mi o Autohaus mieszczący się pod adresem Krapkowicka 100, 47-300 Żywocice.

#autohauszywocice #opinie
  • 15
Auta z Żywocickiego autohausu na zdjęciach prezentują się nieźle. Na plus także bogata oferta marek i roczników. Ceny takie sobie, ani wysokie ani szczególnie niskie, ciężko jednak oceniać nie znając szczegółowego stanu danego auta. Ogólnie więc jak na autohaus, wygląda to nieźle, ale to właściwie wszystko co można o nich napisać, nie wgłębiając się w szczegóły dotyczące stanu technicznego aut - bo przecież to jest właśnie najważniejsze przy zakupie. Jeśli więc szukasz
Z Autohausu Żywocice brałem Peugota 5008 z 2010 roku. Szukałem dużego siedmioosobowego auta rodzinnego z osobnymi fotelami, na których zmieściłyby się trzy foteliki samochodowe. Długo mi zeszło, bo takich aut raczej się w komisach nie znajduje, albo jak są to znikają w moment. Generalnie bardziej jestem skłonny kupować w komisach typu Autohaus Żywocice niż od prywatnych osób przez alledrogo czy inne podobne olxy, bo w razie czego mogę dochodzić roszczeń, a tak
Ja to bym ostrożnie podchodził do wszelkiej maści autohausów, bo wiadomo jak to jest ze sprzedawcami aut używanych... No chyba, że nie miał bym wyjścia. Pierwsze co, to sprawdziłbym opinie w internecie - jeśli nie mają większości dobrych, to nawet bym sobie głowy nie zawracał. Druga sprawa, to pomoc osoby, która zna się na diagnozie aut - nawet dobry, uczciwy autohaus, może mieć w swojej ofercie gorszej jakości auto, więc warto to
To ja może przekleję opnię, jaką wrzuciłem na facebooka autohaus Żywocice. No więc szukaliśmy z ojcem jakiegoś małego wozu, żeby się wszędzie wcisnęło, bo koperta to dla mnie dramat ;/ niczego nie znaleźliśmy w prywatnych ogłoszeniach, szczególnie mieszczącego się w budżecie (mocno okrojonym, mimo wsparcia tatuśka) i żeby nie był szrotem totalnym. Zostały komisy, co mi się średnio uśmiechało, no ale co zrobisz. Ojciec wynalazł gdzieś na forum info o autohausie żywocice,
Akurat w moim przypadku o wyborze autohausu żywocice w dużej mierze zdecydowała opcja leasingu oferowana w komisie i jakby tym się głównie kierowałam przy szukaniu. Z tego co się orientuję, raczej trudno jest znaleźć w opolskim komis oferujący opłacalny leasing, przynajmniej w tych, które sprawdzałam najkorzystniej wypadał właśnie autohaus żywocice, brali najmniejszą prowizję, no i obyło się bez wkładu własnego. wracając do auta, w zasadzie nie byłam nastawiona na nic konkretnego przy
Zakup samochodu używanego zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Nie powinniśmy wprawdzie zakładać, że sprzedawca będzie zawsze nieuczciwy, jednak może się okazać, że jego interesy będą "rozbieżne" z naszymi ( ͡° ͜ʖ ͡°) . W takiej sytuacji o wiele łatwiej będzie nam zdać się na pośrednika. W przypadku samochodów takim pośrednikiem zazwyczaj jest komis samochodowy, taki jak Autohaus Żywocice. I jeśli opinie w Internecie mają przyzwoite, a odległość
Dzięki za wasze opinie na temat Autohaus Żywocice, plusuję wszystkie jak leci. Z tego co widzę większość pisze o nich pozytywnie, więc prawdopodobnie wkrótce także się wybiorę do Żywocic, żeby samemu sprawdzić jak to z nimi jest. Na razie jednak muszę odłożyć temat zakupu auta na później, bo wyskoczyły mi inne, niespodziewane wydatki. Może na wakacje się uda coś wyskrobać na nowe auto... No cóż, będę w każdym razie śledził FP Autohaus
Czy Auhaus Żywocice nadal działa? Niby na OtoMoto są ich oferty, ale jak próbowałem się do nich w zeszłym tygodniu dodzwonić, to nie odbierali... Ktoś ma jakieś info na ten temat?
Miła i profesjonalna obsługa. Przy zakupie auta uzyskałam informacje o historii samochodu.Chcę zaznaczyć, że miałam problem z zakupionym autem. Po kilku dniach od zakupu pojawiła się usterka, zaświeciła się kontrolka silnika i przestała działać klimatyzacja. Z tym problemem zwróciłam się do Pana Marcina. Osobiście zadbał o to, by auto było sprawne, za co bardzo mu dziękuję. Umówił mi wizytę w warsztacie samochodowym, auto odstawiłam na jeden dzień i w tej chwili jestem
Własnie wróciłem z tego komisu i chciałbym potencjalnych kupców Wv Golfa Plusa z 2010r. szary kolor ostrzec,że wystawiony samochód jako bezwypadkowy okazał się nie do końca bezwypadkowy.Własciciel przy Mnie zmierzył miernikiem grubości lakieru przypadkowo wybrany element i jak się okazało malowany,były to prawe drzwi następnie prawy błotnik, maska, Te elementy są malowane no i przednia szyba inny rocznik a opony w tym samochodzie to tragedia. Nie sprawdzałem dalej tego samochodu bo szkoda