Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najśmieszniejsze w tym zakazie handlu w niedzielę? Ludzie, którzy temu przyklaskują. Ostatnio rozmawialiśmy z babeczką po czterdziestce. Na wszystkie sensowne argumenty gospodarcze, ekonomiczne, społeczne i wolnościowe bezradna odpowiedziała w końcu "ale jak byłam w waszym wieku to też sklepy za komuny były zamknięte w niedziele i mi się to zwyczajnie podoba".

Inni nie są lepsi. Większość ludzi pracujących w handlu popierających ten projekt... myśli, że będzie miało dzięki temu dodatkowy dzień wolny xD serio. Oni są aż tak głupi.

"A co mnie obchodzą studenci, niech się za naukę biorą" - też usłyszałem kilka razy.

Jak w chlewie gównem obsranym. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#patologiazewsi #patologiazmiasta #bekazpodludzi #bekazlewactwa #bekazpisu #dobrazmiana #polityka
Kismeth - Wiecie co jest najśmieszniejsze w tym zakazie handlu w niedzielę? Ludzie, k...

źródło: comment_GQ2yBrmDZDF4lQgl0ZSHF6B0Lx5FuoE0.jpg

Pobierz
  • 123
"A co mnie obchodzą studenci, niech się za naukę biorą" - też usłyszałem kilka razy.


Tak na marginesie: #!$%@?ące jest podejście, zwłaszcza do studiów dziennych, że studenci powinni się tylko uczyć zamiast uczyć i pracować. W ten sposób z wykształcenia wyklucza się ludzi, którzy chcą poprawić swoją sytuację ekonomiczną. ( ͡° ʖ̯ ͡°)