Wpis z mikrobloga

Siema Mirko! Wiem, że trochę późno w temacie #blackfriday, ale jak nie teraz to kiedy? Wiadomo światowy dzień kopania cebuli.

Postanowiłem przygotować listę wszystkich (prawie) gier które są na promocji dziś na #steam, #humblebundle, #fanatical, #gog, #appstore oraz małe #chwalesie ale o tym zaraz.

Na początku 'mała' ciekawostka. Ilość przecenionych DZIŚ tytułów (bez DLC i Sountracków) tylko #gry to … 9393! Więc ograniczyłem listę tylko do tych tytułów tych, które mają ocenę 60+ na Metacritic, oraz są przecenione conajmniej o 30%, tych jest już tylko 2110! Ale jak ktoś chce pełną listę da się też zrobić.

Lista, Lista, tanie panie to tutaj https://gist.github.com/anonymous/9e525bb01b450e92a86a32208aa56682

A teraz #chwalesie, lista została przygotowana i wyciągnięta z bebechów serwisu który teraz tworzę isdrop.com, na razie w wersji BETA AF. Jednak można klikać. Jak ktoś znajdzie moc to chętnie przyjmę feedback, poproszę głównie negatywno-konstruktywny. Tutaj albo na maila isdrop@protonmail.com. Dzięki.
  • 6
@john_woo: ja już zauważyłem, że jeśli na Steamie wydawca nie dał ceny (po zmianie na złotówki wiele gier nie ma cen), to wtedy u Ciebie jest oznaczona jako "free". Przykład: "Nuclear Throne".
Się zdziwiłem i zrobiłeś mi nadzieję na to, że może zrobili za darmo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No i też niewygodne to trochę, za wielkie. Belka u góry, menu z filtrami, stopka z mailem
@Krylan: Przeoczyłem to i w sumie jestem trochę zaskoczony trochę że to tak działa. Czy dla tego konkretnego przypadku "Nuclear Throne" można ją teraz kupić skoro nie ma ceny?
@john_woo: w naszym regionie – nie. Jak wprowadzili złotówki, to każdy wydawca musi podać nową cenę w złotówkach, jeśli tego nie zrobił, to nie ma możliwości zakupu u nas. I niestety, ale przez to sporo porzuconych gier będzie już nie do kupienia na Steamie u nas (ci co są w strefie dolar, czy euro, mają cenę taką jaką zawsze mieli i mogą normalnie kupić).