Wpis z mikrobloga

Dorota #mirekszukazony Ogłoszenie

Zgłoszenie z formularza nr 215

Imię: Dorota

Wiek: 23

Miejscowość: Warszawa


Kim jestem

Cześć :3

Na codzień zajmuję się administracją, uczę się trochę ksiegowości, co drugi weekend studiuje finanse. Moje życie kręci się wokół kasy-ale spokojnie, płacę sama za siebie :>


Wygląd

Mam długie brązowe włosy, brązowe oczy i noszę okulary. Sylwetka nie wpisuje się w wykopowe standardy, ale mimo to czuję się kobieca, pracuję nad tym by czuć się jeszcze lepiej :)

Aha, jeszcze, bo dla niektórych to ważne-mam tatuaże


Zainteresowania

W wolnym czasie czytam ostatnio trochę mniej, aktualnie odkrywam Prachetta, słucham muzyki(Od Nabucco przez Co jest ze mną nie tak do Master of Puppets), ostatnimi czasy usiłuję skoordynować ręce grając w guitar hero. Lubię też inne gry, na przykład WoW, lubię też zaglądać przez ramię osobie grającej :)


Czego oczekuję?

Nie mam jakiejś skomplikowanej listy wymagań. Chciałabym faceta, który, z racji mojego charakteru, nie pozwoli sobie wejść na głowę.Pozwoli mi o siebie zadbać, ale także zadba o mnie. Potrafi mówić co go gryzie, rozmowa jest podstawą związku (i seks, nie zapominajmy o seksie :))


Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?

Jestem realistką- wolę tworzyć swój idealny dzień, niż o nim rozmyślać. Może to być wyjście do escape roomu a później na ramen, albo siedzenie w dresach przed PlayStation, albo oglądając seriale.


Stosunek do ślubów, dzieci, używek.

Ślub, jak najbardziej, ale tylko cywilny i wesele tylko w gronie najbliższych, nie ze dwieście osób i kapela :D

Dzieci-teraz jeszcze nie jestem gotowa, może dlatego, że nie spotkałam jeszcze mężczyzny, z którym czuła bym, że chce mieć dzieci. Uważam, że powinno się rozmnażać świadomie, stąd też niewielki strach przed rodzicielstwem.

Papierosów nie palę, alkohol jest dla mnie okej. Jeśli chodzi o narkotyki- sama jestem tego ciekawa, także otwartość na te tematy byłaby wskazana.


Mam dwa odratowane koty. Jestem osobą ambitną, stale próbuje być lepsza, mam dobre serce, czasem myślę, że za dobre. W nowych relacjach jestem bardzo nieśmiała, raczej nazwałbym się introwertyczką. Uwielbiam się przytulać i okazywać czułość, ale nie umiem do końca mówić o uczuciach.


Jak się zgłosić?

Zgłoszenia przesyłajcie wypełniając formularz na http://mirekszukazony.cba.pl/ (nie działa on na przeglądarce wbudowanej w wykopową aplikację na androida - nie przyjmuje zdjęcia, więc jeśli otwieracie link w ten sposób to musicie przejść do normalnej przeglądarki wciskając przycisk w prawym górnym rogu).

Jako załącznik do formularza wymagane jest zdjęcie przedstawiające uczestnika/uczestniczkę z kartką z napisanym nickiem z wykopu (twarz nie musi być widoczna). Zdjęcie maksymalnie 2 MB.

NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ PRZEZ WYKOPOWE PRYWATNE WIADOMOŚCI!

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym zgłoszeniem i chcesz się skontaktować z autorem, to wyślij maila na adres akcjamirekszukazony@gmail.com, a przekażemy Ci kontakt do autora (w wiadomości podaj numer tego zgłoszenia)

@wypok_smieszne_obrazki @nika_blue @kwasnydeszcz @LeVentLeCri

#samotnosc #milosc #ogloszenie #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #tfwnobf #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #warszawa
Pobierz wypoksmieszneobrazki - Dorota #mirekszukazony Ogłoszenie

Zgłoszenie z formularza n...
źródło: comment_MOh0VrkKgcuApMBVQKkgAiB0TIwxM51M.jpg
  • 13