Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie film Patryka Vegi o kurierach/poczcie polskiej? xDDDD

Sebastian Fabijański jako bezwzględny, pozbawiony uczuć kurier o ksywce "Mąka" dzwoniłby w jednej ze scen do klienta:

21 Grudnia miała być dostarczona paczka. Nie dostarczę ci jej. O godzinie 13 będę u ciebie pod blokiem i wrzucę ci do skrzynki awizo. Wiesz czemu ci to mówię? Ponieważ i tak znam kod do klatki i mnie nie złapiesz.


Tomasz Oświeciński jako Maciek - pracownik sortowni paczek.

Ty #!$%@? ta paczka #!$%@? zaadresowana do typka z Bielsko Białej to #!$%@? otworzyłem ją i #!$%@? podmieniłem buty, bo takie same jak moje tylko że nowe #!$%@?, to się #!$%@? klient nie kapnie albo jak się #!$%@? kapnie to #!$%@? #!$%@? i #!$%@? bo #!$%@? co mi zrobią? Wyjebią mnie z roboty to #!$%@? znajdę #!$%@? inną pracę i #!$%@?.


Bogusław Linda jako "Dziadek" - Dyrektor firmy kurierskiej. Scena, gdzie klient dostaje uszkodzony tablet w paczce i wchodzi #!$%@? do "Dziadka", tłumaczy sytuację, a Linda:

Tablet? Ile wart? 200? Nie? 300? Masz 500 i #!$%@?, zegarek sobie jeszcze za to kupisz.


#heheszki #film #filmy #gownowpis #filmnawieczor
  • 14
@SadoMaso: w sumie tak ale dzisiaj musialem dostarczyc cos komus do piwnicy. serio ktos mieszka w piwnicy, nawet sobie skrzynke powiesil XD zaczalem sie zastanawiac czy taka #!$%@? praca jak moja jest bardziej upokarzajaca (w sumie to bardziej hobby) czy mieszkanie w piwnicy xD takze wiesz ...sie w cyrku nie smieje.