Wpis z mikrobloga

Tęsknię za tym designem. Na mnie działał niezwykle przyciągająco, ale też i nostalgicznie (od najmłodszych lat to niesamowite logo mi towarzyszyło) - i chociaż rzadko piję colę, zawsze sięgałem po właśnie to. Teraz tej nowej Coca-coli Cherry Taste pomimo tego, że zawartość dokładnie ta sama, nie kupiłem ani razu.

#nostalgia #cocacola #pijzwykopem #cherrycoke
haes82 - Tęsknię za tym designem. Na mnie działał niezwykle przyciągająco, ale też i ...

źródło: comment_sEALHOUgrhF2g37k2kh76p0qR13VirNb.jpg

Pobierz
  • 67
@anheli: właśnie też mi się tak skojarzyło, mam wrażenie, że gdy wychodził star wars 1 to była chyba limitowana edycja tej coli z inną grafiką, przypominająca dartha, ale nie mogę nic w necie znaleźć, może się mylę, ale to tez moje pierwsze skojarzenie, miałem wtedy z 10 lat
jeszcze za czasow tej puszki bylem w szkocji, gdzie cherry coke miala inny design (taki jak obecnie u nas) i smakowala duzo gorzej niz nasza cherry coke. teraz i u nas jest ta "nowa" cherry coke i faktycznie smakuje inaczej. robilem research w necie i z tego co pamietam stara cherry coke byla produkowana gdzies na czechach czy slowacji i pelno ludzi w necie na forum fanow #!$%@? chery coke pisalo, ze
@haes82: Skład ten sam?
To ja się ostatnio wkurzyłem jak po kilku latach chciałem kupić Cherry Coke z automaty, i wypadła CocaCola wiśniowa. Myślałem że oszukujo, a tu tylko inna puszka :D