Wpis z mikrobloga

Dobra, mirki,
dzięki wszystkim za plusy w tym wpisie, oczywiście plusy musiały się zgadzać, aby wygrać konkurs RPG na #wroclawskiewykopparty. Bogatsza o mnóstwo wafelków, skarpetki, maść na ból dupy, kubek i pomniejsze gadżety dziękuję wszystkim, którzy dali plusa w poprzednim wpisie i tym, co byli na party.
Za dużo Was było na party, żeby wymieniać, więc zbiorczo - organizatorom, sponsorom, wszystkim, z którymi rozmawiałam i których poznałam.
Party wygrali moim zdaniem Seba i Karyna czyli @Mustafek i @zielonacebula, którzy wiedzą, że odpowiedzialność to chlanie do upadłego o ile wstanie się rano do dziecka #pdk, więc przyszli z horą curką. Chętnie wkleiłbym zdjęcie, bo wyszło zajebiście, ale tylko pod warunkiem, że się zgodzą.
Sporo konkursów, fajna zabawa jak zwykle.
Na dokładkę @Dziki_Bigos pozwolił, więc za pozwoleniem wrzucam gifa jak je cebulę xD
źródło: comment_Au5hmndEbnMgyeTgMERanOdmvMfDisDV.gif
  • 31
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (206)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @palcem_robiony @Kailenaa @oskar1020 @Urtah @gitarasiema @nowik @bluck @Koolor @daniel186 @PepeXD @Jormungand @Kajetan8 @TheMan @PanKara @gorush @kfeed @Obserwuj @Grizwold @appylan @Misjonarzz