Wpis z mikrobloga

@bomber89: I gratki kiedyś trzeba wyjść. może jeszcze pociągnie do $10k kto wie. Tak czy inaczej to jest miejsce żeby powoli realizować zyski.

Ja wsiadałem po 3500 zł, niech zgadne Ci co najbardziej krzyczą HODL i atakują za sprzedaz wsiadali po +$5k ..
@Smule: Pełna zgoda. Zysk kolegi jest duży i tego nie podważam.

Ja obstawiam dalsze wzrosty. Nie chce mi się wierzyć, że bez grubszej afery ta karuzela przestanie się nagle kręcić. Short być może, ale nie widzę sensu w odkupowaniu dopiero na wiosnę.

Poza tym ja jestem młoda siksa, pracuję dopiero od roku i jak stracę oszczędności to mnie nawet nie zaboli. Jak ktoś gra oszczędnościami całego życia to jest inna ostrożność.
@pannafoster: Zalezy kto za jaką cene wchodził. Ty wchodziłaś zalozmy za te $5000 teraz jesteś na proficie 80% i chciałabyś zarobic np. te 150% a kolega wchodził za $600 i jest zarobiony niewazne czy sprzeda za 9.5k czy 12k. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia :P

BTC rosnie w linii prostej a co najgorsze te wzrosty nie są napędzane fundamentami tylko chciwością i spekulacją. Może jeszcze urośnie do $25000 - nie
@Smule: Co będzie to nikt nie wie. Na to, czy inwestycja była dobra można patrzeć tyko z perspektywy czasu.

Ja jestem bardziej z tych co popierają idee BTC a nie liczą na zyski. Bo w sumie to wszystko mam i na nic nie odkładam. A w banku boję się trzymać pieniądze, bo wierzę w nadchodzący kryzys finansowy. Chociaż ktoś tu ostatnio pisał, że nawet największy HODLer kiedyś sprzeda, to tylko kwestia