Wpis z mikrobloga

@ToJaZabilemMufase: ja zanim przeprowadziłem się z mniejszej wsi do wsi - miasta. Używałem playa na abonament 60 giga za 40 zł - co potem się okazało, że było złodziejstwem. Bo play ma ofertę na kartę pre - paid. Kodem aktywujesz za 45 zł (chyba albo 49) 100 gb transferu + dostajesz bonus za każde doładowanie. Ja po pół roku już dostawałem 100 gb + 50 gb z bonusu. Więc nie musiałem
@ToJaZabilemMufase: ja korzystam z Play. Internet śmiga, nie ma problemów żadnych tylko po 100 GB przycinają transfer do 2 Mbps ( ͡° ʖ̯ ͡°) no ale internet w sumie za darmo wiec nie narzekam, a rodzicom wystarczy. Wcześniej mieliśmy Plusa, umowa za 49 zł w zasięgu LTE bez limitu i kiedyś nabiliśmy ponad 500 GB i blokady nie założyli. Podobno w Plusie zakładają blokadę tylko jak nadajnik
@ToJaZabilemMufase: Zerknij na naszą ofertę. Za 29 zł miesięcznie na start otrzymasz 40 GB internetu. Jeżeli nie będziesz korzystał z internetu to zapłacisz tylko 9 zł. Gdy włączysz usługę "Im dłużej tym lepiej" Twój pakiet GB będzie coraz większy. Już po 6 miesiącach będzie to 80 GB, po 12 miesiącach 100 GB itd. :)