Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ho, Ho, Ho... kto z Was nie kupił jeszcze prezentów daje plusa! (╯°□°)╯︵ ┻━┻ Zbliżają się Święta, coraz więcej osób poszukuje ciekawych i praktycznych upominków. W związku z tym przygotowaliśmy małą podpowiedź: 5 idealnych na prezent zestawów do nauki elektroniki.

Na pewno nie jeden Mirek ucieszyłby się z takiego zestawu! Aby dać dobry przykład przychodzimy z #rozdajo - tym razem w ręce jednego Mirka lub Mirabelki trafi propozycja prezentowa nr 1 z powyższej listy, czyli zestaw do nauki elektroniki z miernikiem + ściągi z elektroniki. Zastanawiacie się czy warto brać się za te rezystorki i tranzystorki? (✌ ゚ ∀ ゚)☞ 10 powodów, dla których warto uczyć się elektroniki

PS jeśli szukacie dla kogoś prezentu i nie wiecie, który zestaw wybrać piszcie na priv ᶘᵒᴥᵒᶅ

pokaż spoiler Wyniki jutro (sobota), wysyłka pod dowolny adres w Polsce kurierem gratis - gwarantujemy dostawę przed Świętami!

#elektronika #forbot #swieta (✌ ゚ ∀ ゚)☞ #rozdajo
    pokaż całość

odpowiedzi (20)

Mirki pamiętacie TEN POST w którym opisywałem o pracy bez języka Angielskiego?

No to mam dobre wieści ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dogadałem się z agencją pracy, przez cały styczeń i luty będzie trwał nabór do lokalnej firmy produkującej meble kuchenne. Na wyjazd nie potrzeba £600 jak zawsze polecam, ale sporo mniej: jedynie 2 tygodnie za rent z góry (£75-85 za pokój 1os lub £55-£60 za dzielony 2os) + jednorazowo £75 admin fee + coś na jedzenie i dojazdy do pracy (polecam £50 min) - tak więc jeśli ktoś przyjedzie z £300 w kieszeni to sobie spokojnie poradzi :D

Po przyjeździe praca jest niemal następnego dnia, tak więc pierwsza wypłata po już dwóch tygodniach od przyjazdu. Jest to zdecydowanie najszybsza opcja dla osób które chcą wyjechać a nie mają dużo gotówki.

Udało mi się też załatwić, że pierwsze 5 osób, które napisze maila w którego treści wpisze swój numer telefonu oraz napisze, że jest z polecenia Maciej 'sorek' Loboda - ma gwarantowane miejsce na wyjazd do pracy jeszcze w pierwszej połowie Stycznia.

Zapraszam do wysyłania zgłoszeń na tego maila: recruitment@solsburysolutions.com

Poniżej treść oferty pracy, jaką ma dla was ta agencja:

Zarobki nawet do 100 tys. zł rocznie.

PRACA PRZY SKŁADANIU MEBLI
    Znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie nie są wymagane.
    Rodzaj pracy:
    • załadunek kompletnych elementów do transportu,
    • skręcanie/składanie szafek kuchennych,
    • wiercenie/wycinanie,
    • obróbka blatów kuchennych.
    Zapewniamy:
    • 3-miesięczny okres próbny, po czym umowa na czas nieokreślony,
    • gwarantowane 39 godzin pracy tygodniowo,
    • stawka godzinowa £8.00/h. Każda nadgodzina płatna £10.00/h,
    • ubranie robocze,
    • zmiany od poniedziałku do piątku,
    • pomoc w zakwaterowaniu.
    Wymagania:
    • punktualność oraz dokładność,
    • dostępność na wszystkie zmiany,
    • chęć podjęcia pracy na stałe.

Obiecałem też, że rozdam coś za darmo - tak więc koszulka "It's okay to be white" w rozmiarach od S do XL dla losowego mirka plusującego ten wpis dzisiaj do godziny 21:37 lokalnego czasu #uk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam do obserwowania #sorekcharityltd po nowości dotyczące pracy i wynajmu pokoi i mieszkań w #barnsley i #yorkshire!

#emigracja #praca #pracazagranica #pracbaza #emigrujzwykopem #anglia #zagranico
    pokaż całość

odpowiedzi (100)

• odpowiedzi (23)