Wpis z mikrobloga

@Elleshar: tak, w końcowej fazie ruchu, przy końcówce wyprostu - zwłaszcza jak robiłem to szybko. Diagnoza nieznana, na dwa miesiące zastąpiłem siady zakrokami, przeszło. Teraz zawsze przed siadami pracuję trochę nad mobilką i otwarciem biodra (wcześniej to kulało), problem nie wraca.
@Elleshar: hip flexor masz spiety i malo uzywasz tylka w siadzie. Czworoglowy uda przejmuje wiekszosc pracy przez to ten dyskomfort. Roluj rozciagaj, dodatkowo aktywacja posladow przed siadami dosc mocna. Zwroc uwage na prowadzenie sztangi wzgledem stopy, jesli za bardzo bedziesz pochylony to bedzie wlasnie ten miesien dostawal po dupsku. Przerabialem to sam, jesli chcesz wiecej info zapraszam pw.
@Elleshar: Sprobuj weziej nogi. Ja jak zaczalem robic low bar szeroko to chcialo mi odbyt rozerwac ;) Pomoglo robienie low bar po ATG, po prostu za malo bylem rozciagniety.
@beefislife: @hornysausage: @bst: @dniam4:
Bardzo dziękuję za odpowiedzi i wskazówki :) To na pewno ten hip flexor oraz zbytnie pochylenie do przodu, czuć po treningu, że czworogłowy przyjął na siebie więcej. Według rad postaram się rozciągać bardziej tą część ciała oraz stawać dość wąsko.