Wpis z mikrobloga

Wiem, że było wielokrotnie, ale uważam, że w momencie, w którym pozbawiony jakiejkolwiek iskry Montella zostaje zwolniony z posady trenera AC Milan, a w jego miejsce władze klubu wyznaczają żywiołowego i charakternego Gattuso, warto sobie zobaczyć ten wywiad.

Daje całkiem nowe spojrzenie na Gennaro i nadzieję, że pasję oraz "umieranie za barwy" zaszczepi tym do tej pory bezjajecznie biegającym piłkarzom za przeszło 200 mln €. ()

Forza Milan!
#acmilan #milan #seriea #pilkanozna #sport #dziennikarstwo #wywiad
M.....a - Wiem, że było wielokrotnie, ale uważam, że w momencie, w którym pozbawiony ...
  • 10
Troche sie obawiam zeby z Gattuso nie bylo jak z poprzednimi legendami


@sops: Też się tego obawiam, ale mam jednocześnie nadzieję, że Gattuso to tylko tymczasowa opcja na znalezienie etatowego fachowca.

I w tej roli byłby OK, bo wziąłby kilku pozorantów "za mordę", dzięki temu nowy trener miałby "lepiej ułożoną" szatnię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W Primaverze (młodzieżówce) Milanu zdawało to chyba egzamin, bo Gattuso miał tam
@MagnaPomerania: Dobrze by bylo jakby bylo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja wiem ze Ancelotti to tylko w pucharach ale jakby tak wpadl do Milanu to zeby zagrac w Europie to musialby w lidze cos osiagnac. Mialby dziadek motywacje( ͡° ͜ʖ ͡°) Kurcze jestem ciekaw jak to wyjdzie Gattuso
Ja wiem ze Ancelotti to tylko w pucharach ale jakby tak wpadl do Milanu to zeby zagrac w Europie to musialby w lidze cos osiagnac.

@sops: Dlatego w kwestii Carletto jestem sceptykiem, bo on nawet z gwiazdorskim Milanem miał problem na spięcie motywacyjne w lidze. A bez ligi nie ma pucharów.

Z tym, że w młodzieżówkach nie do końca chodzi o wyniki.

@C_MR: Wiem, ale ja oglądałem kilka spotkań Primavery.
@MagnaPomerania: Juz to pisalem dzisiaj. Jakie umieranie za barwy? Te czasy juz minely, teraz są sami najemnicy. Krzyknie na takiego, zagra na ambicjach to za miesiac jebnie focha i poprosi agenta o zmiane klubu bo nowy trener jest za wymagający
Krzyknie na takiego, zagra na ambicjach to za miesiac jebnie focha i poprosi agenta o zmiane klubu bo nowy trener jest za wymagający


@Lord6Infamous: Tak jak Brożki ze skargą na Petrescu w Wiśle do prezesa chodzili, a potem tylko w TV mogli oglądać jak Dan Petrescu dyryguje z ławki Unireą w Lidze Mistrzów? xD

Ile lat oglądasz włoską piłkę? Italia to chyba jeden z najlepszych przykładów, że piłkarze mogą być symbolami