Wpis z mikrobloga

Jakie to Orange to syf, najpierw mówią babci przez telefon ze umowa za 89, za chwile przysyłają dokumenty na 99 które monter pokazał po zainstalowaniu sprzętu (i zrobieniu dziury 20cm na 10 cm w ścianie). Po miesiącu użerania się z tą firmą sprawdzili rozmowy i okazało się ze jednak mam umowę za 89. Dodatkowo wysyłają faktury na maila którzy sami niby utworzyli ale co miesiąc dzwonią na jaki mail wysłać bo tamten nie istnieje XD 2 razy składałem dyspozycje zmiany maila a oni dalej nie zmienili. Jak monter montował sprzęt to się pytałem co ze starym sprzętem, powiedział ze Orange zadzwoni, to czekałem a tu dzisiaj dostaje fakturę (po wcześniejszym telefonie na jaki adres wysłać XD) a tam nota obciążeniowa na 950zl bo nie zwróciłem sprzętu XD No to dzwonię na infolinie a oni mnie informują zebym zwrócił sprzęt i zgłosił ze jest nota to anulują. No to jadę do pierwszego punktu, sprawdza, brakuje kabelka, No to lecę do domu po kabelek, wracam, a tu się okazuje ze jak nie jestem właścicielem to nie mogę zwrócić.. (właściciel to babcia). No cóż, jadę do punktu który mi to przyjmie (a tak przynajmniej powiedzieli). No i właśnie czekam w kolejce, jeden 5 minut dzwoni na infolinie i czeka, druga osoba mnie nie przyjmie bo sobie papierki wypełnia, trzecia tłumaczy 5 minut komus to samo w kółko, czwarta nie może czegoś tam aktywować...

Rece opadają, jak ta firma istniej XDDD

#orange #telekomunikacja #polska