Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam w pracy taką dziewczynę 29 lvl tak jak ja, która odkąd pracuje w tej firmie ( 3 lata) to była w dwóch związkach i teraz spotyka się z kimś na randki. Ale chodzi mi o to, że to są sami fajni faceci, ale mówiąc fajni mam na myśli, że mają jakieś własne interesy, dobrze ubrani, z zainteresowaniami, ja nie wiem jak ona to kurna robi,ze tacy jej się trafiają ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Nie chce być jakaś złośliwa czy ją obgadywać ale poza tym, ze ona ma jakieś tam swoje dwa zainteresowania to z wyglądu jest taka normalna, za dużo też nie zarabia.
Czasami w pracy na nią patrzę to zastanawiam się co ona takiego w sobie ma, że tacy mężczyźni zwracają na nią uwagę? Z charakteru też jest trochę specyficzna bo raczej nie porusza w pracy ona tematów osobistych, czasami jest oschła wobec ludzi, nie żeby była nie miła, ale tak jakoś nie spouchwala się z innymi i w ogóle ma jakieś nietypowe poglądy na różne tematy.

#niebieskiepaski #rozowepaski #niewiemjaktootagowac

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dope
  • 22
LuksusowyJabol: No nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale właśnie opisałaś mniej więcej ideał kobiety każdego myślącego faceta.

poza tym, ze ona ma jakieś tam swoje dwa zainteresowania

Z charakteru też jest trochę specyficzna

nie porusza w pracy ona tematów osobistych

czasami jest oschła wobec ludzi

nie spouchwala się z innymi

w ogóle ma jakieś nietypowe poglądy na różne tematy.


Inna niż większość pustaków, ma W OGÓLE jakieś poglądy i zainteresowania
@AnonimoweMirkoWyznania Problem z Wami (niektórymi) kobietami jest właśnie taki, że nie zdajecie sobie sprawy jak NORMALNOŚĆ jest cechą pożądaną przez większość facetów. My chcemy normalnych, zwykłych dziewczyn nie starających się na każdym kroku pokazywać jakie są wyjątkowe. Spuść trochę powietrza i przestać zastanawiać się czego nie masz, a co ma ona, bo to Cię donikąd nie doprowadzi. Może właśnie przez to, że koleżanka z nikim na siłę się nie spoufala i nie