Wpis z mikrobloga

Witam Wszystkich!
Święta zbliżają się wielkimi krokami, a już w przyszłym tygodniu nadejdą MIKOŁAKI ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z tej okazji Wujek #idym postanowił zabawić się w mikołaja i zorganizować specjalne #rozdajo z kategorii #epapierosy, #liquidy.

Do rozdania będzie MINIMUM 5 ( ͡ ͜ʖ ͡) skomponowanych przez nas paczek z liquidami (każdy może dostać inną ilość), ale żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony i żeby potem nie otrzymywać informacji "eeeee ja tego nie lubię" to już tłumaczę jak to całe przedsięwzięcie będzie się odbywać.

Warunkiem uczestnictwa w akcji jest przynajmniej 1 zamówienie złożone do zakończenia rozdajo, które zostało opłacone (żeby nie było #cebula 100% zamówienie, gratisik i anulowane).

Jak już ten warunek zostanie spełniony to pozostaje dodać komentarz (plusy też mile widziane) tutaj wraz z następującymi informacjami:
[identyfikator lub numer zamówienia złożonego w serwisie] - jaką moc preferujesz, co lubisz, czego nie lubisz, czego nie lubisz z tego co lubisz.

Przykład komentarza:
AAAABBBB - moc 18mg ale 12 też palę, lubię owocowe / słodkie i tylko takie, nie lubię kremowych owocowych i nie lubię coli.

I to wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Tylko proszę o nie dodawanie komentarzy na zasadzie "lubię wiśnię, truskawkę, czarną porzeczkę, melona, brzoskwinię, nie lubię pomarańczy, lubię colę). Pamiętajcie, to ma być niespodzianka :)

#rozdajo trwa do poniedziałku 04.12 (około godziny 17 tak żeby każdemu zdążyło z weekendu zaksięgować).

Życzę powodzenia i "hoł hoł hoł"
  • 46
@MatexN 1 złożone do zakończenia rozdajo, nie podałem daty początkowej :) ale prawda powinienem jaśniej napisać :) dotyczy każdego zamówienia złożonego nawet przed opublikowaniem tego posta
@Idym CEFNAFVVW moc jak najwyższa. Lubię raczej słodkie aromaty. Mój faworyt to pinkyman z pink fury, albo jagoda z revolt. Raczej wszystkie liquidy rozcieńczam czystą bazą, bo są zbyt intensywne. Nie lubię aromatów tytoniowych, waflowych, kawowych i orzechowych a smaku energetyka po prostu nienawidzę
@Idym: GNFTLOHVW - moc 3mg. Lubię smaki owocowe, miętowe/mentholowe (cukierki lodowe są moim ulubionym smakiem), słodkie, kwaśne. Nie lubię smaków tytoniowych i kawowych.
SJXBAGTLQ - 3-6 mg, na co dzień wciągam miętę z owocowymi dodatkami, nie przepadam za przesadnie słodkimi smakami, ale staram się być otwarty na eksperymenty. Jak nie wypalą, to zawsze można je zalać miętą :P
@Idym Można u was coś kupić dobrego na początek przygody z e-fajkiem? Parę lat temu miałem e-papierosa, ale w sumie to było jakieś gówno i się zraziłem. Coś się ruszyło od tego czasu w tym temacie?