Wpis z mikrobloga

A moim zdaniem Tibia teraz jest całkiem zajebista i dorasta razem z nami. Jak byłem w podstawówce i grało całe osiedle, to mieliśmy tyle czasu, że koledzy skillowali po 8h dziennie do 90/90 zanim zaczęli w ogóle wbijać level. Jak bym teraz miał coś takiego #!$%@?ć, to chyba by mi to dwa lata zajęło. Grałem z pół roku temu i te wszystkie ułatwienia były na prawdę zajebiste. Co prawda przesadzaja z ilością mikro transakcji, kupowanie run/potow/exp 1.5, no ale tak już dola dzisiejszych gier. Grałbym dalej, ale mam inne priorytety i moja przygoda z Tibią się zakończyła. Może kiedyś na emeryturze z wnukami ||
#tibia #niepopularnaopinia
  • 8
@borsuczki_robio_sztuczki: Co niezmiena, faktu że co robią z tą grą to jest #!$%@? kpina. Po 1 zamiast połączyc serwery, żeby można było grać jak człowiek to oni robią kolejne, po drugie itemshop - to przegięcie. Po 3 - wprowadzenie aktualizacji, że można przechodzić przez graczy i wybieranie kiedy się chce mieć pvp - sprawiło, że z 50% graczy skończyło z grą. Tak naprawdę ta aktualizacja sprawiła, że na jakieś 2 -
@samuraj24 no, z botami się zgadzam. Parę lat temu przestałem grać właśnie z tego powodu. Ja ręcznie grindowałem, a obok 5 botów. To psuje zabawę.

Ale jak ostatnio grałem parę miesięcy temu na nowych serwerach, gdzie wprowadzili tego nowego klienta, to ani jednego bota nie spotkałem. Chociaż pewnie zaraz wrócą o ile już nie wrócili.