•  

Ochrona danych osobowych w Orange to jest kurwa jakiś dramat.
    w październiku podpisałem nową umowę z nimi na 2xtel+interenet+TV koleś w salonie daje mi umowę do podpisania, czytam a tam zgoda marketingowa na przekazanie moich danych do kilku firm (firmy wykazane) i za to obniżenie abonamentu o 5 PLN. Mówię pracownikowi że wyceniam drożej moje dane i nie wyrażam zgody na to. Koleś zaczął płakać że to musi całą umowę poprawiać, drukować jeszcze raz a już powinien salon zamknąć późno jest, a do jutra jeszcze nie wyślę a i tak muszę wrócić do niego bo było coś nie tak z cesją na drugi numer. To wtedy się poprawi to, oczywiście dostępu do serwisu www nie dostałem.
    Byłem u typka następnego dnia, poprawiłem tą umowę odhaczyłem zgodę na ten marketing, podnieśli mi abonament o +5 PLN i kurwa sprzedali moje dane dalej bo jebańcy dzwonią jak pojebani. A to ankietki, majątki, akcje na super procent i bóg wie co jeszcze nawet mennica narodowa wysyła mi oferty pocztą.
    Jaki jest tego sens odhaczania tej zgody jak już i tak dane sprzedali? Po chuj mam płacić 5 złoty więcej. Podpisałem z nimi umowę w październiku jeszcze nie zacząłem korzystać z ich usług a już sprzedali moje dane. Jestem motzno wkurwiony!!!
    #orange #daneosobowe #gorzkiezale #problemyswiatapierwszego