Gorące dyskusje ostatnie 12h

Rozwiążmy to raz na zawsze. Mirki jak na to mówicie

odpowiedzi (54)

Co to się odjebało xD
    Wczoraj dzwoni mi kumpel, że ma sytuację podbramkową bo muszą gdzieś z różwoym wyskoczyć załatwić a nie mają co z gówniakiem zrobić. Mówię, że spoko luz, dawaj gówniaka.
    Siedzimy z młodym w salonie. Pytam się co tam w przedszkolu a młody opowiada, że tam jakąś zaba mieli jakie dzwięki wydają zwierzątka. No i tak go przeptuję i pytam jak robi kot. Młody mówi, że "miau". Odpowiadam mu, że pies miałczy a kot szczeka.
    Oczywiście kłótnia bo on wie lepiej!
    No to patrz młody: jutub na TV i wpisuję szczekające koty. Puszam młodemu kilka filmików. Potem z miałczącymi psami. No i robię mu pranie mózgu xD Młody jeszcze walczył, że w bajkach psy szczekają no ale mój kontrargument, że psy w bajkach potrafia mówić zbił go z tropu.
    No i dzis mi dzwoni kumpel, że ta wódeczka na sobotę to jednak odwołana bo różowa wkurwiona na mnie. Młody wdał się podobno w polemikę w przedszkolu na temat odgłosów zwierząt z kolega i się poszarpali xD
    Szkoda wódeczki ale co kisnę to moje xD
    #heheszki #zonabijealewolnobiega
    pokaż całość

odpowiedzi (20)

Jak pracowałem w uk #depresja była traktowana jak normalna choroba ( ͡° ʖ̯ ͡°) gdy ktoś ją miał to ludzie współczuli takiej osobie, proponowali pomoc itp.
    W mojej pracy był facet, którego żona miała depresję. Bardzo często się zwalniał z pracy i jechał do niej gdy miała gorsze dni. Nikt nie robił problemów i każdy rozumiał.
    Było tam większe zrozumienie. Gdy wylądowałem w szpitalu, każdy był dla mnie miły i oferował pomoc... Podczas gdy tutaj każdy kazał mi się wziąć w garść, bo nie mam prawa być smutny xD

Nie wiem po co to piszę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (132)