Wpis z mikrobloga

@Xune: pierwsza jakość. Wybierałem z tych bardziej przecenionych CS, do tego -25% z uwagi na Black Friday.
Chciałem jeszcze wziąć secondsy AS, ale na nie nie obowiązywało -25%, więc uznałem, że sobie będę dawkował przyjemność i kupię jakieś za kilka miesięcy.
@aswalt: Osz Ty, zazdro mocno :D Co prawda odkładam na lotniki, ale i tak zazdro. Niech się noszą dobrze :)

AFPOS to naprawdę fajny sklep, cieszę się że polecenie przydało się :)
@Xune: ha, też chcę kupić lotniki. Nawet były jedne ładne, ale wychodziły ok. 950 zł, to wolałem prawie dwie pary tych ze zdjęcia.
Z ciekawości - bo na pewno będziesz wiedział, bo wszystko wiesz ;) - nie będą lotniki przy rozmiarze 11F wyglądały jak kajaki? Oczywiście przy wąskich nogawkach spodni, bo dzwonów nie noszę. Tak mnie niektórzy straszą. Z drugiej strony dzisiaj odebrane buty to moja pierwsza styczność z lepszym obuwiem
@aswalt: Bez przesady z tym wszystko :D Rozmiar 11 UK to coś koło 30,5 cm stopy - przy nogawce typu skinny mogą wyglądac nieproporcjonalnie duże. Zajrzyj tutaj, instagram jednego z użytkowników BwB. Buty ponad 30 cm, popatrz sobie jak wyglądają z różnymi szerokościami spodni. Generalnie jestem zdania że przy smukłym, ładnym kopycie bez nadmiernie wydłużonego noska (jak niektóre modele Gaziano&Girling chociażby) powinno być ok.

Co do zelowania - jak lubisz.
@masiej: no sorry jak widzę faceta po 30 w białych adidasach, spodniach z dziurami to proszę Cię. Ja nie mówię, że ma w takich chodzić na plażę. Ale jednak od faceta oczekuje się jakiejś klasy a nie wyglądu jaśka z dyskoteki.