Wpis z mikrobloga

#pracbaza #gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem

Żarło do roboty na jutro zrobione. Kanapka grillowa a w niej boczek, kurczak, salami, kukurydza, podsmażana papryka, sałata pekińska, ser żółty, majonez/sos ostry piri piri. Na zdjęciu nie widać ale ten talerz jest wielkości 1.5 normalnego talerza zatem kanapki dość spore. Właśnie jestem po jednej i jestem pełny
d.....o - #pracbaza #gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem 

Żarło do roboty na jutro z...

źródło: comment_HRS7myrwbK9QM9NlxTQo7xC0TnvXcxjA.jpg

Pobierz
  • 13
@tomala92: Pieczywo możesz dowolne ale są lepsze i gorsze. Z bagietek też wychodzi albo lepiej z takich krótszych a szerszych bagietek jakie są czasem w Delikatesach. Musi być odpowiednia szerokość żeby się towar zmieścił w środku i nie wyciskało mięcha przy ściskaniu opiekaczem. Na zdjęciu akurat jest taka bułka "chłopska" z lokalnej piekarni. Jest większa niż normalne, ma fajny prostokątny kształt i nie jest taka chrupka jak bagietki więc się nie
@drzuo
Ja zwykle robię tosty z tego chleba z ziarnem z biedronki albo zwykły chleb, ale to raczej proste wypieki.
Ale ogarnę sobie kilka produktów i może jakieś szerokie pieczywo i zrobię coś na twój wzór :)
Jak nie zapomnę to zawołam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tomala92: Tego typu przepisy to kradnę z fast foodów. Jak mi smakuje to odtwarzam w domu i dodaję coś po swojemu. Ostatnio np. jadłem tortille z frytkami co pierwszy raz na oczy widziałem bo tylko jedna knajpa w mieście coś takiego podaje. Już jakiś pomysł jest