Wpis z mikrobloga

@kolonko: Białystok się bardzo zmienił w ciągu ostatnich 10 lat. Sporo remontów, drogi fajne, tylko z pracą dość #!$%@? i masa januszy w firmach, którzy uwielbiają brać ludzi na czarno :(
No i wszędzie daleko, a remont drogi nr8 dodatkowo utrudnia wyprawy np do stolycy.
@kolonko według mnie brzydkie i rozlazłe. a spokojne życie to można i mieć w mniejszych miastach, dużo ładniejszych. bandyckie - jeśli Pytasz o to, czy ktoś może Ci coś zrobić, to tak jak w każdym mieście w Polsce, jak nie mieszkasz na bandyckim osiedlu to nie masz co się bać. jeśli przeprowadzać się, żeby dopiero szukać pracy, to chyba nie jest wymarzone miasto
@januszmirek92 dla mnie rozlazły, a apartamentowiec nie czyni go mniej, chociaż mieści się w tym budynku dużo ludzi. jest mnóstwo miast, które duże da przejechać z jednego na drugi koniec w 20minut. ja tylko mówię o swoim, wizualnym wrażeniu, nie musi się zgadzać z statystyką xD
@banjo ale #!$%@?. Nie znajdziesz mniejszego miasta z 100k ludzi, miasto jest malutkie. Poza tym to najbezpieczniejsze duże miasto w Polsce. Osobiście polecam, zbyt wiele się tu nie dzieje ale jeśli chodzi o spokojne życie i wychowywanie dzieci to dla mnie top1 w Polsce. Tylko z pracą dosyć słabo
@RBNG istnieje dwa razy mniejsze miasto jeśli chodzi o powierzchnię, 70k ludzi, liczy się, czy 30k robi różnicę? mogę poszukać, myślę, że znajdę
@banjo robi. Nadal Białystok to małe miasto. Spróbuj pomieszkać gdziekolwiek indziej to zrozumiesz co oznacza rozwleczone miasto. E Białymstoku na drugi koniec miasta dojeżdżałem do pracy w 13minut, w Warszawie do centrum ok 70
@RBNG mieszkam gdzie indziej, w podlaskim i jest wspaniale. mieszkałam też w Toruniu i jeśli mieszka się po jednej stronie mostu, ze strony starówki (czyli większość miasta) to też jest ok. i dalej, mówiłam o wizualnym wyglądzie miasta, a nie o aspektach statystycznych, czy praktycznych. za dużo pustych miejsc, rozwleczone się przez to wygląda