Wpis z mikrobloga

dobra. kącik zimowego rowerzysty otwarty. jeździć można. choć mam wrażenie graniczące z pewnością że rower jest lekko przechylony w lewo a ja go swoim ciężarem jeszcze dopycham.
trenażer czeka też update firmware (elite qubo digital) żeby się mógł dogadać z większą liczbą aplikacji. ale niestety z tech supportu nie odpisują. polecicie jakąś darmową apkę do ktorej można sparowac trenażer i pulsometr co by mu ustawiała obciążenie i realizowała jakieś plany treningowe? najlepiej na androida bo dongla ant+ nie mam do pc.
no i co więcej... proszę trzymać kciuki by mi się nie znudziło.
#rower #trenazer
Pobierz
źródło: comment_L0P48ct7V5ATIwwA5LR5xU5Y8nav5AGc.jpg
  • 7
ale niestety z tech supportu nie odpisują.

@mazaq1: Spokojnie, odpiszą. Nie bój nic.

proszę trzymać kciuki by mi się nie znudziło.


Mnie jak na razie na Zwifcie się nie nudzi. Jak nie podjazdy, to jakiś trening grupowy albo wyścig i jeszcze nie miałem ani razu myśli typu "O nie, znów dziś muszę godzinę jeździć na trenażerze...".
@Mortal84: puściłem sobie na youtubie w tv jakiś randomowy film z gopro z rowera. I hamować co prawda nie miałem ochoty, ale złapałem się na tym, że jak gość wyprzedzał na zjeździe samochód, to chwilowo mi moc skoczyła o połowę :D. Były takie krótkie momenty, że się wczuwałem. I doszedłem do wniosku, że fajnie z takim czymś śmigać, natomiast seriale, filmy, programy - bardzo słabo - nie potrafię się skupić.
A
@Fraagles elite qubo digital. poprzednia wersja. teraz sprzedają qubo digital b+ mający dodatkowo bluetooth. ciężko mi go oceniać jeszcze bo porównania nie mam. płynność jest ok. konstrukcja nieco dziwna bo ma tendencję do przechylenia roweru na lewo bardziej Niż na prawo.