Wpis z mikrobloga

@alh3 sztuka uwodzenia. Jest książka pt gra. Nie czytałem jej bo nie było w sumie takie potrzeby. W skrócie to Ty nie masz podrywac laski tylko tak ją zrobić żeby to ona chciała Ciebie poderwać. Delikatnie jej czasem pocisnac najlepiej w towarzystwie. Coś jak w takiej sukience ostatnio moja babcia była na Bożym ciele w kościele. Musisz udawać że masz ją w dupie Ale jednocześnie mieć to coś co sprawi że się
@alh3:
KUP SOBIE, #!$%@?, ORANGUTANA! Tak, #!$%@?, owłosionego orangutana, nie mówimy tu o jakiejś #!$%@? kapucynce czy innym #!$%@? szympansie. Nie pytaj mnie skąd masz go wziąć, bo to nie mój problem. Orangutana nazwij Clyde (to nie podlega żadnej dyskusji, wszystkie orangutany mają na imię Clyde - nie pytaj dlaczego, tak działa życie). Zacznij bujać się z orangutanem po mieście, zabieraj go dosłownie, #!$%@?, wszędzie: do klubów/pubów, parków, na rynek, dworzec,
@alh3: Do tego oboje macie banalny cel i daleki od młodzieńczych marzeń sposób jego realizacji.

Ale można znaleźć w tym jakąś symbolikę. Sprawa jest równie prosta w życiu co w Twoim, ekhem, przykładzie. Toż to sama matematyka. Jak już znajdziesz osobę, która odpowiada Twoim wymaganiom- zastanów się, czy wypełniasz jej potrzeby. Jak życie dało Ci stówę, nie masz co dzwonić do tej, która chce 500. A jak masz w tym