Wpis z mikrobloga

Jak można było ostatnio zauważyć, wiele osób było co najmniej niezadowolonych z ofert przygotowanych przez sklepy na #blackfriday By dać szansę zredukowania tego niedosytu jeszcze przed poświątecznymi obniżkami postanowiliśmy wystartować z planowaną od dłuższego czasu drugą edycją wyprzedaży uszatej szafy. Przy pierwszej wiele z Was dawało wyrazy zadowolenia z zakupów. Kto wie, może i tym razem kilku mirków dobrej woli da tym rzeczom drugie życie:

http://bit.ly/DandySalesAllegro

W sumie wystawiliśmy ponad 200 produktów, wśród których znajdziecie dodatki, marynarki, koszule, swetry i okrycia wierzchnie. Jest kilka rzeczy w nieco bardziej potężnym od mojego rozmiarze, więc jeśli nie jesteś suchoklatesem, to też możesz znaleźć coś dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #allegro #perelkizlumpeksu
źródło: comment_Fsnxb7ZxKQxXbykEE40cylMQIWUPGd0e.jpg
  • 10
@rzero: Ja powiem, że to wielka szkoda, że kapelusze są tak obecnie wyśmiewane. Na deszcz są zajebiste. Parasol trzeba trzymać, kaptur nie chroni twarzy i sprawia, że leje po mordzie, a kapelusz z dużym rondem to panie, żyć nie umierać. Najbardziej go doceniam jako okularnik, bo mimo wszystko z tych kapturów to mi krople leciały po szkłach i nic nie widać, a tak to nawet jak wieje w twarz to lekko
@Kowal04 Można złożyć fit, w którym kapelusz będzie dobrze wyglądał, nic do nich nie mam.

Triggeruje mnie to, że pan wyżej sprzedaje w większości ochłapy, których chce się pozbyć wykorzystując markę, którą sobie wyrobił. Np. używane spodnie z hm niedługo przekroczą retail, a ludzie i tak będą licytować bo przecież bloger to miał, więc będzie dobrze wyglądać niezależnie od tego co z tym założą, czyż nie?
@rzero: To już ludzi sprawa ile są w stanie zapłacić za takie spodnie. Poniekąd zazdroszczę Uszatemu, bo jak ja próbuje sprzedać coś unikatowego to to wisi i wisi. Z drugiej strony rzeczy z HM to nawet w lumpach nie kupuję, bo i tak bym czuł że przepłacam.