Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirki i Mirabelki. Pisałem ostatnio z jedną z tindera, po krótkim pisaniu dziewczyna chciała się umówić na seks w ten weekend. Zaprosiła mnie do siebie. Mamy już ustalone spotkanie. Przy okazji udało mi się zobaczyć jej fb i instagrama. Okazało się, że ma zdjęcia z ciągle tym samych facetem, okazał się być jej chlopakiem. W rozmowie ze mną wspominała, że jest po 4 letnim! związku i chce teraz czegoś luznego, tłumacząc tym że ma dość zobowiązań. Wykazała się także odwagą bo oznajmiła, że potrzebuje być totalnie zdominowana. Kurde tak wkurwiony jestem na nią ze nie wiem... Ma gościa w związku i chce się pieprzyc ostro ze mną... Nie wiem czy gościowi o tym pisać bo może się lekko wkurwic i jeszcze będzie mnie stalkowal a laska powie, że ja ją zmusiłem... Więc jestem pod presją. Co sądzicie?... Zepsuć lasce trochę czy odpuścić i ją zerznąć. Screeny zrobiłem, wszystko mam. Dowody są ale może lepiej ją wyruchać na raz i powiedzieć żegnaj... czy lepiej powiadomić jej chłopaka? Kolego K. współczuję Ci dziewczyny... 

  #tinder #truestory #oswiadczenie #seks #zdrada #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (92)

 • avatar

  Zacznę może od tego, że moja znajoma nie jest typową Karyną. W szkole zawsze była najlepszą uczennicą, jest wykształcona, ma dwa wyuczone zawody, nie ubiera się wyzywająco, ani krzykliwie. Jej psychę ewidentnie skrzywili rodzice, którzy trzymali ją pod kloszem przez wiele lat. Oto do czego to doprowadziło:

  Historia nr 1

  Po dość burzliwie zakończonym związku nasza bohaterka postanowiła umilić sobie życie i wzmocnić samoocenę nowym facetem, ale bez większego angażu. Nie trzeba było długo czekać, ponieważ kolega ze środowiska pracy wydawał się chętny. Oboje ustalili, że zostaną FwB - żadnego emocjonalnego zaangażowania, randek, związku. Znajomej bardzo się to spodobało, jak się jednak okazało - na krótko.
  Otóż po kilku takich spotkaniach zaczęła dostawać histerii, że ten facet się nią nie interesuje, bo pisze do niej głównie po to, żeby się umówić na spotkanie, a w międzyczasie milczy, a przecież ona NIE JEST jakąś pierwszą lepszą!! Któregoś razu, powodowana alkoholem pitym w zaciszu swojego pokoju, napisała gościowi smsa o treści:

  przyjedź za dziewięć miesięcy odebrać to, co u mnie zostawiłeś

  No i zaczęła się karuzela. Koleś w szoku, ona też w szoku, że coś takiego odjebała, ale zamiast wypić nawarzone piwo, postanowiła ciągnąć ten motyw i zaczęła udawać, że jest w ciąży. Umówiła się z nim na spotkanie, cała zapłakana, że to koniec jej marzeń, że rodzice ją zabiją, że jak to się w ogóle mogło stać xD Gość okazał się spoko facetem, bo po pierwszym szoku uznał, że jakoś dadzą radę, że wprawdzie wiązać się nie chce, ale dzieciaka wychowają razem. Ba, nawet podjął dodatkową pracę i powiedział części rodziny, że zostanie ojcem. Więcej - on w pewnym momencie zaczął się cieszyć na to dziecko! Koleżanka w tym czasie chodziła załamana nie wiedząc jak odkręcić sytuację, ale póki ona trwała bardzo jej się podobała nienależna jej atencja, którą dostawała jako kobieta w rzekomej ciąży xD To trwało kilka ładnych tygodni. W końcu wpadła na genialny pomysł, żeby powiedzieć facetowi, iż rzekomo poroniła. Na szczęście ostatecznie, po konsultacjach z koleżankami mąrzejszymi od siebie powiedziała mu, że po prostu test był wadliwy i lekarz stwierdził, że żadnej ciąży nie ma, ale co ten facet przeżył, to nawet nie chcę myśleć. A to wszystko kara za to, że będąc jej kolegą z benefitem, za rzadko się odzywał ¯\_(ツ)_/¯
  #inbykaroliny #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (119)

 • avatar

  Kurfa ale świetne parkowanie kolegi z vana. Musiałem wsiąść od strony pasażera. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #zalesie

  odpowiedzi (73)