Wpis z mikrobloga

Dzień dobry raz jeszcze. :-)

Po ostatniej naszej wiadomości dostajemy dużo wiadomości o przedłużenie terminu, z powodu wyjazdu służbowego, horej curki itp. z dopiskiem "bądźmy ludźmi!".

Wychodzimy Wam naprzeciw, ale.. nie za darmo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli wiesz, że nie wyrobisz się z terminem to możemy wydłużyć Ci termin do poniedziałku, 04 grudnia do godziny 18:00.
Wspominaliśmy, że nie za darmo?

"Koszt" przedłużenia terminu to 10 złotych. Wpłacamy na rzecz Fundacji TVN "nie jesteś sam".
Płatność musi być online z tego formularza: https://fundacja.tvn.pl/wplac-online/
W formularzu wypełniamy wszystkie pola, w adresie e-mail wpisujemy:
twoj login na wykopie@wykopoczta.pl (np. b__g@wykopoczta.pl)
następnie po przelewie wysyłamy potwierdzenie PDF na ten sam adres e-mail co wyżej i czekamy na potwierdzenie od organizatora. ;)

Na potwierdzenia czekamy do dzisiaj do godziny 18.


#wykopoczta
  • 42
@Wykopoczta: co tu się będzie działo zaraz xD bo TVN.

Z innej beczki. Załóżmy że mój adresat przedłuży termin i wgra zdjęcie w poniedziałek o 17:59 - to zostaje mi tylko wtorek po południu na nadanie przesyłki?
Trochę słabo, bo akurat wtorki mam całe zajęte do wieczora i nie dam rady tego wysłać, mogę tylko w poniedziałek. I wtedy pewnie ja trafię na listę hańby za niewysłanie paczki?

Termin to termin,
@polik95: @papaj_zawadiaka: @plackojad:
wychodzę z założenia, że lepiej dać możliwość przedłużenia terminu niż wrzucać bez sensu na listę hańby.
Nikt na tym nie ucierpi, a może komuś się uda pomóc dzięki tym wpłatom.

To moja nie pierwsza taka operacja, i z doświadczenia mogę powiedzieć, że liczbę osób, które skorzysta z takiej możliwości będzie można pokazać na palach jednej ręki.
@Wykopoczta: Dziecinada moim zdaniem. Jak się zgłaszali to terminy były już powszechnie znane, ponad tydzien na zrobienie paczki to mało?
Jak są nieodpowiedzialni, nie umieją zorganizować sobie trochę czasu to nie powinni brać udziału w zabawie bo skoro nie przygotowali się do tej pory to do poniedziałku też nie zdążą. Na listę hańby trafią tak czy siak a tylko się wszystko przedłuży dla normalnych użytkowników.
Jedyne co bym zrobiła to przesunęła
@Shyvana: wszystko spoko, tylko tu nie chodzi o to, żeby kogoś na siłe wcisnąć lub nie wcisnąć na listę hańby. Tu chodzi o użytkowników, którzy dostaną swoje prezenty lub nie. W zeszłym roku mój nadawca nawalił i mimo, że znalazł się inny to i tak było trochę smutno