Wpis z mikrobloga

@kajtek14102: wg mnie niezbyt się nadaje - dociągu jest mnóstwo (nieraz zostają niewykorzystane), a na removal jest zwyczajnie za drogie. z popularnych decków najtrudniej się gra na face aggro (hunter, pirat warrior) i tutaj UI nic nie pomoże, bardziej myślę, żeby może jakieś taunty tanie dorzucić, ale nie mam koncepcji za bardzo za co.
@s3v3n: ja mimo wszystko skusiłbym się chociaż na licytatora chyba. Mógłbyś wtedy naprawde miażdzyć control decko. Nie znam dobrze mety dziczy więc to taki strzał w ciemno
Jeśli anty agro to na pewno korzenie są dobre. I też idą z licytatorem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kajtek14102: Kontrolne decki nie są w zasadzie żadnym problemem, bo mają bardzo ograniczone możliwości odpowiedzi - ice block, sylvana, dirty rat itp, a i tak (mam wrażenie) przeciwnik rzadko ma świadomość przeciwko czemu gra i marnuje swoje szanse. Jak przegrywam z kontrolą to zazwyczaj dlatego, że nie daję rady złożyć kombo zanim on odpali swoje win condition lub nie utrzymam boardu. Poza tym murlok i naturalize pozwalają czasem przewijać decki kontrolne