Wpis z mikrobloga

to juz dzis! #ufc #ufc218 nie zapytam jakie sa wasze typy, ale komu dzis kibicujecie? ja mam nadzieje ze holloway zakonczy kariere aldo, bo #!$%@? mnie jego brazylijska mentalnosc i to ze cub nie dostal tej walki, a z maxem sympatyzuje od dawna. jesli chodzi o o starcie koniny z ngannou, to pomimo sentymentu do reema chcialbym zeby kamerunczyk byl nowa sila w hw i zdobyl pas. dzis jego wielki sprawdzian, ale zdecydowanie ma strzala ktory moze uspic nie takie szklane szczeki jak ali. braci pettis nigdy jakos nie lubilem, chociaz szczegolnie starszy potrafia dac niezle show. mimo tego raczej sklaniam sie w strone cejudo. w walce alvareza i gatheje mam nadzieje ze panowie zrobia to co zapowiadaja i bedzie to dobra krwawa rzeznia, a niech wygra lepszy. w walce kobitek jestem za watterson bo coz..njest po prostu ladna;p oprocz tego licze na obydwoch olivieirow i cortney casey. oby ta gala byla rownie mocna jak ufc 217.
  • 16
@KingBak: Mysle ze Allistair #!$%@? Francisa i zatrzyma ten hype, to nie pierwsze nabite miecho w ringu #ufc - a Overeem jest większy i ma lepszy zasięg [oprócz umiejętności i kardio]. Wszyscy stawiają na Ngannou - wiec zobaczymy, ale ja tego nie widzę.

Można próbować miksować to dla zysku z Waterson, Klose i Cejudo. Reszta jest jeszcze bardziej nieprzewidywalna.
@r3pr3z3nt racja z tymi pompowanymi balonikami, dlatego dzisiejszy wieczor duzo wyjasni, choc polozenie reema jakims lucky punchem dalej nie wszystko. ja z powodu wyczyszczenia bankrolla mam przerwe w bukmacherce, takze dzis ogladam ze wzgledow czysto rozrywkowych, bez domieszki biznesu( ͡ ͜ʖ ͡)
@KingBak: Ja traktuje to jak loterie ;] Niestety miksuje zawsze po pięć walk i potem się dziwie, ze sie nie udało :)

Co do Reema - koleś znokautował Stipe, TKO Lesnara, KO Hunta... Ale fani MMA obstawiaja Kameruńczyka, ktorego najlepsza wygrana jest spektakularne KO Arlowskiego. Wszyscy zapominaja tylko, ze temu swiatelko zaczelo sie juz wylaczac od mocniejszych braw na widowni...

Ale Alvarez z Gaethje to beda fajerwerki chaosu :)
@r3pr3z3nt racja, ale nie mozna tez zapominac ze uspili go brown czy rothwell. reem to najzwyczajniej w swiecie zawsze wielka niewiadoma. jest oczywiscie zawodnikiem z genialnymi skillsami, ale wystarczy ze dojdzie jakis dobry cios i pada jak mucha. wiadomo ze to jest cecha ogolna krolewskiej kategorii wagowej, jednak w jego wypadku duzo bardziej nasilona. ja wcale nie obstawiam zwyciestwa francisa, chcialbym poprostu zeby nie okazal sie wlasnie kolejnym napompowanym balonikiem bo jakos
@KingBak: To wszystko prawda, ale jednak nieprawda jesli spojrzymy na skale... Zobacz ile on ma walk, jak czesto walczyl w pewnych okresach - to oczywiste ze wylapie wiecej porazek czy KO, a sa one niestety pozniej pamietane jednostkowo, a nie patrzac na cala kariere. Malo ktory HW skonczy kariere z tyloma pro walkami co Reem.
@r3pr3z3nt tez prawda. tylko ja absolutnie mu nie zabieram bycia legenda przez pryzmat tych przegranych, zreszta sam jestem fanem od czasow k1. swoje udowodnil juz bardzo dawno temu, a dzisiaj zobaczymy czy kandydat na zastapienie takich zawodnikow jak ali swoje udowodni.
@r3pr3z3nt hehe, widze ze dalej nie wierzysz w jego sukces:) coz, napewno atletycznie ma najlepsze warunki w hw, do tego chyba najwieksza sile ciosu. nikt jeszcze nie przetestowal jego wytrzymalosci na ciosy, oraz defensywy zapasniczej. zobaczymy jak sie potoczy jego kariera, ale mysle ze nawet jesli nie zdobedzie pasa za pierwszym razem, to o ile ma wytrzymala psychike wkoncu do tego dojdzie.
@KingBak: Wierzę w jego dotychczasowy sukces, ale Stipe też do tej pory nie dał powodu do wątpienia w niego... :) A jedna, albo kilka porażek przez KO w HW może zmienić zawodnika.

Ale widać, że psychę ma twardą, upór jest, więc pas będzie jego. Ale chciałbym zobaczyć jeszcze kilka walk outów Stipe.

Wyobrażasz sobie jego stardedown z Ngannou? :)
@r3pr3z3nt racja, stipe osiagnal sukces ciezka praca i tez mam do niego ogromny szacunek. jasne ze moze zmienic, wystarczy popatrzec na dos santosa sprzed i po oraniach valasqueza. z tym ze ngannou jest mlody, jak nie siadzie psycha to bedzie mial czas sie odbudowac. pod jakim wzgledem mowisz o tym stardedownie? pojedynek wzrokowy takich kolosow? bo chyba jakos szczegolnie goraco nie powinno byc.
@KingBak: Chciałbym zobaczyć, czy Stipe znowu przyjdzie jak do roboty i czy Francis się go przestraszy... :) I czy odważy się coś do Stipe brzdąkać jak do Reema... To będzie gruba walka - podejrzewam że do lutego ją ustawią :)