•  

PORADNIK CHODZENIA NA DZIWKI by @DRlVE

Kolega @ChadWawa napisał jakiś czas temu

Jesteś legendarnym kurwiarzem wykopu i byłoby zajebiście jakbyś napisał jakiś poradnik/swoje przemyślenia dotyczące pań z roksy.

Dziękuję za uznanie. Natomiast chciałbym zapytać szerszą publiczność czy chcielibyście taki poradnik? Nie wiem czy jest sens bo chyba wszystko już dawno zostało powiedziane, czy napisane. Dlatego napiszę krótko, a gdybyście mieli jakiekolwiek pytania to zadawajcie je tutaj.

Wszystko na waszą odpowiedzialność.

Założenie jest takie że chcesz lub bierzesz pod uwagę korzystanie z usług prostytutek, pozostałe czy uprzedzone osoby proszę o nie komentowanie lub ewentualnie pytania konstruktywne bez wyśmiewania nas kurwiarzy ᶘᵒᴥᵒᶅ

1. O co w ogóle chodzi?

Jeśli chcesz mieć seks to możesz skorzystać z usług prostytutek. Wiąże się to z kosztem zazwyczaj od 100 zł do 300 zł za godzinę.

2. "Mam wątpliwości."

Słusznie, bo istnieje ryzyko - niewielkie choć realne - zarażenia się STD. Poza tym jeśli masz niepoukładane w głowie, boisz się kaca moralnego, tego że ktoś się dowie, to albo sobie poukładaj albo odpuść.

3. "Jestem prawiczkiem. Czy warto iść na pierwszy raz do dziwki? "

Nie wiem. Ja pierwszy raz miałem z moją pierwszą dziewczyną (dziewica) i miło to wspominam, dlatego nie wiem jak bym się czuł w takiej sytuacji z prostytutką. Boję się że mogło by to mieć wpływ na psychikę, ale nie koniecznie. Gdybym wtedy był sfrustrowanym przegrywem to pewnie wszystko miałbym w dupie, a przeszłość i tak jest tylko biochemicznym zapisem w naszych mózgach, co za kurwa różnica.

Jeśli jesteś prawiczkiem i chcesz iść do prostytutki to znajdź odpowiednią, czytaj kartoteki, nie żałuj kasy.

4. Jak się umówić pierwszy raz?

Robisz rozeznanie, tabelka w Excel'u, plusy i minusy potencjalnych dziwek.

Po pierwsze roksa.pl - szukasz tych które ci się podobają, po drugie te które ci się spodobały szukasz na garsoniera.com.pl i czytasz opinie, robisz rozeznanie. Jeśli dziwka nie ma kartoteki na Garso - nie dzwonisz. Co do ceny jest korelacja, im droższe tym lepsze. Ale w niższych cenach też można znaleźć dużo miłych dziewczyn, szczególnie jak ktoś lubi puszyste suki, ja uwielbiam, ale szczuplutkie ostre kurwy też są fajne, na pierwszy raz pozwól sobie na odpowiednią kandydatkę, nawet jeśli zapłacisz więcej.

5. "Boję się umówić no kurwa nooo @DRlVE pomusz"

Po pierwsze to nie strach tylko ekscytacja. Po drugie dzwonisz do wybranki i mówisz że chcesz ale się boisz bo pierwszy raz korzystasz z usług na roksa, no i że w ogóle jesteś nieśmiały. Daje jej to ogromne spektrum jeśli chodzi o reakcję zwrotną. Masz większe szanse że dziewczyna cię zrozumie i przekona, dużo mniejsze że oleje ale z takich ofert rezygnujesz. To są normalne osoby takie jak ja czy ty, też się boją, nie są wyjątkowe, zarabiają ciałem i tyle. Albo powiedz że na początek chcesz masaż. Na początek zadzwoń, nie musisz od razu się umawiać, ale też nie proponuj odległych terminów, umawiasz się tego samego dnia którego dzwonisz.

6. "Umówiłem się i co?"

Jedziesz do niej taksówką lub samochodem, albo niech kumpel cię podwiezie. Nie rób przypału i nie spierdol spod drzwi, dzwoń do dziewczyny jak się boisz niech cię przekona że będzie fajnie i nie ma czego się bać. Prysznic możesz wziąć ale i tak bierzesz u niej. Jedyne co musisz mieć przy sobie to pieniądze.

7. Jak to wygląda?

Wchodzisz, witasz się "cześć". Płacisz na początku jeśli poprosi lub później przed wyjściem. Dziewczyna ma gumki, zawsze. Dziewczyna proponuje prysznic i z uśmiechem daje ci czysty ręcznik. Bierzesz prysznic przed akcją, zawsze. No chyba że nie planujesz się rozbierać i uprawiać seksu. Wychodzisz z łazienki, ona czeka siedząc na łóżku w kuszącym stroju. Mówisz na co masz ochotę i to robicie o ile dziewczyna ma to w ofercie. Później bierzesz prysznic po - jeśli masz ochotę, nie musisz. Jeśli nie zapłaciłeś to płacisz, żegnacie się, one daje ci całus w policzek i wychodzisz. Na końcu piszesz relację na mirko.

8. Przemyślenia.

Kobiety nienawidzą prostytutek, bo te zabierają im kontrolę nad facetami, zawsze możemy mieć seks, dlatego będą wyśmiewać i krytykować takie zachowania. Ale nie powinniśmy przekreślać relacji, te są jedną z najważniejszych rzeczy w życiu, najważniejsza dla mnie jest przyjaźń, później rodzina, z kobietami zawsze jest dużo pierdolenia się i trzeba mieć siłę na te wszystkie gierki czy uwodzenie, chyba że nie potrzebujesz emocji a twój status społeczny lub umiejętności pozwalają ci na FWB czyli koleżanki do ruchania - to jest to bardzo dobre rozwiązanie. Prostytutki są fajne i jak chcecie to z nimi też można się kumplować, ale kurwa nic więcej to chyba oczywiste.

Co do prostytutek:
    -Jeśli przed tobą pierwszy raz, to sam zdecyduj, fajnie to zrobić z kimś komu się ufa, a jeśli kocha to tylko wtedy może być intymnie.
    -Jeśli masz już doświadczenie i wpadłeś w przegryw lub jesteś ciekawy lub szukasz wrażeń, to raczej polecam, tylko nie pozwól sobie na kaca moralnego, nigdy sobie nie dopierdalaj, w końcu i tak zdechniemy i wszystko nie będzie miało jakiegokolwiek znaczenia.

Jeszcze jedno, nikomu nigdy nie mówcie o swoich wypadach, co do prostytutek to możecie być pewni że one zachowają dyskrecję, pamiętajcie żeby też ją zachować. Najlepiej zachować to wszystko dla siebie, chyba że macie kumpla z którym możecie pogadać na początku pół żartem żeby go wyczuć "ej, idziemy na dziwki?" albo ze mną możecie pogadać. Nie mówcie mamie lepiej.

Pytałem czy chcielibyście taki poradnik i w sumie chyba już napisałem wszystko... Chyba wszystko co istotne.

Wielkie kurwa demonizowanie. Usługa jak każda inna.

#driveidzienadziwki #divyzwykopem #roksa #seks #przegryw #tfwnogf #nsfw

źródło: assets.vice.com