Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (43)

Miraski sklep Gearbest.com organizuje #rozdajo, gdzie możecie otrzymać za darmo najnowszy telefon OUKITEL K10!

O premierze tego telefonu pisaliśmy już wcześniej w tym wpisie. Jeżeli chcecie wiedzieć więcej o tym produkcie, to tam znajdziecie więcej szczegółów o samym telefonie, a tymczasem szybkie zasady

Zasady rozdajo

1. Plusujcie ten wpis do 21 stycznia (niedziela) do godziny 24:00
    2. Zostawcie komentarz pod tym wpisem
    3. W poniedziałek 22 stycznia ogłosimy 1 zwycięzcę #rozdajo, któremy sklep Gearbest.com prześle telefon OUKITEL K10.

To wszystko!

#milegoplusowania #gearbest
    pokaż całość

odpowiedzi (2173)

#cntstory #szpital #mikrokoksy
    Sluchajcie, dzisiaj bylem na rtg klatki piersiowej. Pani technik kazala mi, abym sie rozebral od pasa w gore. Zdjalem wiec bluze i koszulke. Juz mialem stawac przy tej rzeczy, co robi zdjecia, gdy pani powiedziala mi, ze pierwszy raz widzi tak super uwidoczniony najszerszy grzbietu. Kazala mi poczekac i po chwili przyleciala z jakas pielegniarka i ortopeda. Patrzcie jakie Pan ma miesnie - powiedziala ta technik do swoich znajomych. Pielegniarka nie mogla wyjsc z podziwu. Ortopeda powiedzial, ze niezle i zapytal sie mnie jak tam nogi u mnie. No to im pokazalem, a oni zaczeli piac z zachwytu. Dodali, ze kiedys byl u nich jakis kulturysta jakis Czerniewicz czy ktos i ze jego forma nie ma prawa rownac sie z moja. Bylo mi wtedy bardzo milo. W ogole byli w szkoly, gdy powiedzialem im, iz jestem naturalem. Poogladali mnie tak z 10min i dopiero wtedy pani technik zrobila mi zdjecie klaty. pokaż całość

odpowiedzi (54)