Gorące dyskusje ostatnie 12h

Co wy na to, żeby zrobić film "Pedalstwo". Wielki reżyser Sojciech Wmażowski nagrałby soczyste scenki jak pedalstwo gwałci małe dzieci, jak zarażają się hivem, jak kradną i jak mieszkają w brudnych squatach ćpając narkotyki.

Potem czaicie te komentarze. Wybitny film poruszający ciężki temat. Reżyser obiektywnie przedstawił w wiarygodny sposób problem pedofilii wśród homoseksualistów. Trzymające w napieciu i porażające prawdziwe kino. Wręcz dokument!

Wiecie co mnie rozpierdala? Że cała ta lewa hołota traktuje "Kler" jak dokument. A jest w nim tyle prawdy co w Drogówce czy Botoksie. W Wołyniu Smażowski potrafił przedstawić dwie strony - byli przecież Polacy, którzy zabijali Ukraińców. A w tym paszkwilu przedstawił duchowieństwo jako gigantyczne zło złozone tylko ze szkodników i gwałcicieli. Jeśli ktoś poznał tę grupę społeczną szerzej to wie, że to jest krzywdzące. Dlatego śmieszy mnie to jaranie się tym filmem i traktowanie go niczym dokument. A jednocześnie smuci mnie ten wszechobecny atak na księży. Nikt nikomu do kościoła chodzić nie każe. Nikt nikomu nie każe brać ślubu kościelnego ani obchodzić świąt Bożego Narodzenia. Nie chcecie słuchać kazać to nie chodźcie do kościoła. I tyle. Dajcie żyć innym tak jak chcą. I miejcie świadomość, że KK to największa organizacja charytatywna na świecie.

#kosciol #duchowienstwo #kler #bekazlewactwa #neuropa #prawica #rozsadek #film #rzeczywistosc #konserwatyzm #katolicyzm #wiara
    pokaż całość

odpowiedzi (97)

#pasta
    Ja nie rozumiem, jak można w ogóle jeść miód. Ludzie, czy wy zdajecie sobie sprawę co to jest? To są ku*wa rzygi. To nie jest tak, jak pszczółka Maja sobie latała i zbierała nektar do koszyka, oj, jakie to by było miłe, słodkie i poprawne politycznie. Nie. Samice pszczół najpierw latają od kwiatka do kwiatka, wpi***alają wszystko, co uda im się wyssać, oblepiają się przy tym pyłkiem. Pyłek to gamety męskie - innymi słowy, aby zjeść odrobinkę nektaru, dają się oblepić spermą kwiatów. I tak latają, robiąc za latające inseminatory.

Potem jest jeszcze gorzej. Wracają do ula, wyrzygują to wszystko do plastrów - a wy to jeszcze jecie i się cieszycie, jakie to zdrowe, jakie to słodkie i smaczne.

A już zupełnym rekordem jest miód spadziowy. Myślicie, że co to jest spadź? To jest gówno mszyc. I pszczoły to jedzą, jeszcze ciepłe! Swoją drogą, ciekawe jak to wygląda dla pszczelarzy
    - Oj, panie sądziedzie, srająu pana mszyce?
    - Oj, srają, srają!
    - To przyniosę swoje pszczółki, niech sobie zjedzą świeże gówienko
    - A zapraszam, zapraszam!

Nie, no, a wy się tym zajadacie i zachwycacie, nie rozumiem.
    pokaż całość

odpowiedzi (36)

Taki niby zwyczajny dzień ale nie zwyczajny. Trochę jestem wkurwiony bo napierdala mnie ząb ale mam piwerko

Dzisiaj Litewski browar Svyturys Baltijos Dark Red 37/100

+ Nie spodziewałem się tego ale pyszne piwko
    + Czuć fajne palone karmelki
    + Lekko slodkawe ale tak idealnie
    + Dobrze ze bez goryczki bo by wszystko popsuła w tym browarze
    + Fajna buteleczka wygląda jak jakiś nabój do czołgu
    + Chyba Łatwo dostępne bo w lewiatanie kupiłem
    + Cena 5zl ale warto. Serio
    + Optymalna temp. Od 2 do 20 stopni na plusie. I to prawda bo im cieplejsze tym lepsze
    + Można wypić kilka bez problemu

- Kupiłem przeterminowane chyba bo jest napisane Best Before 19.09.18 XD więc nie wiem czy że wypic przed czy najlepsze przed
    - Końcówka chujowa ale nie jest zła jak w innych sikaczach

Powiem tak. Nie spodziewałem się tak dobrego piwka zwlaszcza że w internecie poczytałem trochę o tym piwku i pisali niektórzy ze chujowe XD a tu zdziwnie bo dobre. Nie wiem jak wam ale za 5zl to warto. Pozdrawiam i jestem zaskoczony i jeszcze Ząb przestaje boleć XD

Pytajcie czy będę na wypok party. Tak ale tak na 75%

Do juterka xD

#100browarowchallenge #pijzwykopem #pokazmorde
    pokaż całość

odpowiedzi (48)