Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  o kurwełe #vega znowu to zrobił xD
  - ci sami aktorzy co w każdym filmie? ✓
  - 10 bluzgów na minutę? ✓
  - chuj wie o co chodzi w fabule? ✓

  #film #heheszki

  odpowiedzi (121)

 • avatar

  Zajebiście podoba mi się to, że w obecnych czasach kiedy jakiś mireczek się spyta gdzie może obejrzeć jakiś konkretny film/serial, to dostaje odpowiedzi typu "Netflix", "HBO Go", "Amazon" itd. Czasy się zmieniają, i jeszcze pięć lat temu szły by z polecenia jakieś pirackie gównostronki typu iitv, kinomaniak itd. Nie chodzi mi o to, że niby ja nie piraciłem seriali czy filmów. Dążę do tego, że w obecnych czasach, piracenie ma mniej sensu, kiedy za śmieszne 13 zł miesięcznie masz Netflixa w 4K. Wiadomo, że nie obejmuje on wszystkich produkcji, i co do najnowszych seriali dalej trzeba używać torrentów, ale wszystko zmierza w pięknym kierunku. Coraz mniej piractwa w Polszy i ogólnie na świecie, więc coraz bardziej twórcy są doceniani, dzięki czemu coraz więcej genialnych artystów będziemy mieć na świecie. Coś pięknego.

  #showmax #hbogo #amazon #netflix #seriale #filmy i może trochę #spotify (również fantastyczny serwis)
  pokaż całość

  odpowiedzi (49)

 • avatar

  Byłem w Tesco małym, wchodzę, stoi jakąś panna przy automacie do kawy,się akurat obróciła to się uśmiechnąłem i też się uśmiechnęła.
  Ja stałem w kolejce a ona te kawę do kasy doniosła i jak jej kasjer liczył to się obracala do mnie i uśmiechała a że jestem w ciuchach roboczych to mam zawsze w kieszeni pisadlo i kartki różne.
  To napisałem szybko swój numer ale nie wiedziałem jak jej dać, patrzę a ona pakuje zakupy w kartonik po czymś, więc jak przechodziła i znowu się tak uśmiechnęła to jej bezczelnie wrzuciłem te karteczkę do kartonika XDDD

  #podrywajzwykopem #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (67)