Gorące dyskusje ostatnie 12h

Zajebiście podoba mi się to, że w obecnych czasach kiedy jakiś mireczek się spyta gdzie może obejrzeć jakiś konkretny film/serial, to dostaje odpowiedzi typu "Netflix", "HBO Go", "Amazon" itd. Czasy się zmieniają, i jeszcze pięć lat temu szły by z polecenia jakieś pirackie gównostronki typu iitv, kinomaniak itd. Nie chodzi mi o to, że niby ja nie piraciłem seriali czy filmów. Dążę do tego, że w obecnych czasach, piracenie ma mniej sensu, kiedy za śmieszne 13 zł miesięcznie masz Netflixa w 4K. Wiadomo, że nie obejmuje on wszystkich produkcji, i co do najnowszych seriali dalej trzeba używać torrentów, ale wszystko zmierza w pięknym kierunku. Coraz mniej piractwa w Polszy i ogólnie na świecie, więc coraz bardziej twórcy są doceniani, dzięki czemu coraz więcej genialnych artystów będziemy mieć na świecie. Coś pięknego.

#showmax #hbogo #amazon #netflix #seriale #filmy i może trochę #spotify (również fantastyczny serwis)
    pokaż całość

odpowiedzi (51)

Czystek z kluczy Steam ciąg dalszy. Tym razem do zgarnięcia Punch Club - Deluxe Edition

Rozlosuję wśród plusujących ten wpis do piątku, do godziny 23:30.

pokaż spoiler zważywszy na to, że rozdajo zakończy się w momencie rozpoczęcia weekendu, także losowanie może odbyć się w sobotę po południu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Odpadają:
    1. Zielonki
    2. Udzielający się w tagach powiązanych z patusami z YT (daniele, racośtam, mahocośtam i inne)

#gry #rozdajo #rozdajosteam #steamrozdajo #steam #cebuladeals #zadarmo #boks
    pokaż całość

odpowiedzi (11)

Podobno mial kontrakt na stole ale musial podpisac sie tak samo jak na dowodzie osobistym ktory ma z 2010 (Prawo w UK tego wymaga). I niestety hora renka wyjebala taki podpis ze maszyna ktora bada zgodnosc podpisow podala wynik negatywny, kubica sie wkurwil i rozjebal stół ciosem karate na wyprostowanej rence.
    #kubica #takbylo

odpowiedzi (10)