Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jestem świeżo po operacji #zakola w klinice w Turcji. Ciągle działa znieczulenie miejscowe, dlatego też nie jestem w pełni świadomy i ogarniający :D Zdjęcia wrzucę później, jak je obrobię.
    Wynik to 4100 graftów/mieszków włosowych na całej głowie. Prawdopodobnie będzie potrzebny drugi zabieg za może 2 lata jak mi się posypie czubek, teraz uzupełnili tym co zostało z przodu :) Spodziewałem się tego, ważne, że przód odpicowany.
    Wołam plusujących z poprzedniego wpisu
    Macie pytania? Śmiało pytajcie - i tak się nudzę wieczorem, to poodpowiadam :)
    Na efekty trzeba niestety poczekać - odrost zaczyna się w 3,4 miesiącu.
    #coolstory no i autorski tag #kubasprzeszczepia #logikaniebieskichpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (126)

Z okazji zbliżających się Świąt małe #rozdajo od szukamlapka.pl!

Od czasu naszej ostatniej akcji na wykopie nasz portal mocno się poprawił. Baza laptopów jest teraz znacznie większa (już ponad 10000 aktualnych ofert) i dokładniejsza. Naprawiliśmy też masę błędów zgłoszonych przez Wykopowiczów.

Jeśli ten post wpadnie w gorące, rozlosujemy przez #mirkorandom 2 sztuki słuchawek dousznych CX 300-II Precision Black od Sennheisera. Dodatkowo, 1 sztukę słuchawek otrzyma autor wybranego przeze mnie komentarza umieszczonego pod tym postem.

Rozstrzygnięcie losowania i konkursu, w poniedziałek około 22.00.

Oczywiście, jak zwykle będę odpowiadał na pytania dotyczące szukamlapka.pl w komentarzach. Wszelkie komentarze i uwagi mile widziane!

pokaż spoiler I jako, że rozdajo z okazji Świąt Bożego Narodzenia to ateiści nie biorą udziału w losowaniu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) #heheszki

pokaż spoiler #szukamlaptopa #laptopy #komputery #konkurs #ama
    pokaż całość

odpowiedzi (58)

• odpowiedzi (4)