Wpis z mikrobloga

Elo #rozowepaski powiedzcie no mi, jakie są te słynne sygnały jakie niby dziewczyny wysylają chłopakom którym się podobają? Słyszałem o tym fenomenie wielokrotnie, oglądałem filmy na necie, nawet dyskutowałem z koleżankami, ale albo mam je zbyt mało inteligentne, albo jestem ślepy, albo te słynne ruchy nie występują skierowane do mnie (xD). Pewnie ktoś tam pwoie, że moge tak jak wyżej, poczytać sobie w necie, ale jednak myśle że wypok to największe zbiorowisko inteligentnych różowychpasków(bez wazeliny) do którego można osiągnąć szybki i bezpłatny dostęp. Powiedzcie, co robicie w obecności chłopaków którzy wam się podobają, najlepiej z jakimiś przykładami z życia. Pyta nietrzymający mirek z zapędami autystycznymi o inteligencji emocjonalnej płynu do mycia naczyń. Może pomoże to podobnym mi, półprzegrywom ze swojej winy?
#przegryw #tfwnogf #seks #niebieskiepaski #kiciochpyta #podrywajzwykopem
  • 33
@integrator123: W sumie zalezy, czy laska jest bardziej odwazna czy nie... Z tego co zauwazylam u kolezanek: te bardziej pewne siebie zazwyczaj zagadywaly o milion #!$%@?, byleby jak najczesciej prowokowac kontakt z facetem, podczas rozmow rzucaly sugestie, ze one to zawsze chcialy gdzies tam pojsc, ale nie maja z kim itd. Te bardziej niesmiale zazwyczaj stalkowaly na fb i innych portalach spolecznosciowych, probowaly znalezc jakichs wspolnych znajomych zeby sie zblizyc do
@integrator123: Nie, nie najpewniej, jest masa rozowych tak samo niesmialych i niepewnych swojej wartosci i tego, ze ktos moglby zwrocic na nie uwage (zazwyczaj to wcale nie jakies straszliwe pasztety, tylko takie przecietne, spokojne, malo przebojowe dziewczyny) jak Ci, co taguja pod tfwnogf. One nie zagadaja, bo sie boja odtracenia, tak samo jak i faceci :) Ale moze czasem sie zdarzyc tak, ze jakiejs rozowej nagle jest wokol pelno, lajkuje zdjecia,