Wpis z mikrobloga

@demiurg34: @mercator: aparat lepszy niż w G6? xdd bitch please. Korzystałeś z tych telefonów czy tak sobie wymyśliłeś? Jedynym konkurentem jeśli chodzi o aparat jest S8. Ekran to kwestia gustu, jak ktoś lubi cukierkowe kolory to ok, ale jeśli nie to G6. Poza tym ja bym się bał kupić S7 że mi ekran zaróżowieje albo się wypali, a w samsungach to norma; )
@cysterna nie mówię że G6 ma słaby aparat (szczególnie ten szeroki kąt to świetna rzecz), ale S7 radzi sobie pod tym względem lepiej i nie jest to tylko moje zdanie, jakiej recenzji czy porównania tych dwóch byś nie obejrzał to i tak powiedzą to samo co ja tutaj. Kupując G6 nie bałbyś się bootloopa spowodowanego wadliwą płytą główną? We flagowcach LG to norma XD
@mercator: nie mam bootloopa :) A co do recenzji to testowałem oba modele i mówię to z doświadczenia a nie recenzji, ok jak jest super światło to są identyczne, jak jest gorsze światło to LG, jak jest noc to LG, zdjęcia w ruchu LG, miałem do wyboru S7 G6 i P10 jako telefon prywatny i wybór padł na G6 po długich analizach i testach :)
@cysterna też miałem oba telefony w ręku ( ͡º ͜ʖ͡º) a co do bootloopa to radzę regularnie robić backupy, też myślałem, że mnie to nie dotyczy aż pewnego pięknego dnia mój Nexus 5X postanowił zakończyć swój żywot ( ͡° ʖ̯ ͡°)
przód jest rzeczywiscie słaby ale tył?


@cysterna: Może nie jest słaby, ale zabolała mnie mniejsza wartość przysłony i mniej megapikseli. Powinno pójść coś do przodu, bo aparat w lgg4 był fenomenalny.