Wpis z mikrobloga

O #!$%@? w ogóle chodzi z wodą gazowaną? Jak można pić to gówno? Czemu komuś smakują bąbelki bez smaku? Jak chcesz pić wodę to pij wodę, jak bąbelki to się coli napij, piwa albo szampana Dom Perignon rocznik 2009 (dobry rocznik), a nie #!$%@? wodę gazowaną. Że niby jak pijesz gazowaną, to nie jesteś taki jak zwierzęta, te gorsze istoty, które piją jak biedaki niegazowaną wodę z rzeki? No może #!$%@? skoro cały świat działał bez wody gazowanej przez miliardy lat to może coś w tym jest? Ale już dobra. #!$%@? z tym. Przyzwyczaiłem się, że swiat się dzieli na ludzi którzy piją wode niegazowaną i podludzi, którzy wybierają gaz. Trudno. Tak jest. Ale co mnie naprawdę #!$%@? to woda "lekko gazowana", "delikatnie gazowana", "troszeńkę, podkreślam minimalnie gazowana". To jest dopiero dramat. Jak można pić wodę o smaku zwietrzałej wody gazowanej? Albo #!$%@? albo. A najgorzej to jest jak chcesz sobie kupić pyszną niegazowaną Nałęczowiankę. Bo to jest ogółem najlepsza woda - Nałęczowianka niegazowana i nawet z tym nie handlujcie. #!$%@?ć z jakimiś Muszyniankami czy innym nic niewartym gównem. Tylko Nałęczowianke da się pić. No więc idziesz do sklepu po tę Nałęczowiankę i chodzisz po całym #!$%@? sklepie i widzisz półki #!$%@? wodą gazowaną, delikatnie gazowana, leciutko gazowaną, mięciutko gazowaną, o smaku truskawek, o smaku gówna, o smaku #!$%@? nie wiem chlewu czy czegoś, a normalnej Bożej niegazowanej wody oczywiście nie ma albo jest tak schowana żeby nikt #!$%@? nie mógł jej znaleźć. No to idę do ekspedientki i mówię Dobry wieczór szanowna pani czy jest woda niegazowana Nałęczowianka w butelce. Ona mówi, że jest, to ja mówię No to świetnie że jest to ja poproszę od razu całą zgrzewkę. Za chwilę ona przynosi zgrzewkę wody Nałęczowianka delikatnie gazowanej, ja mówię Przecież prosiłem o niegazowaną, ona mówi ale to jest taka bardzo delikatnie gazowana. Ogólnie to mam podejrzenie graniczące z pewnością, że ludzie którzy piją wodę gazowaną, a zwłaszcza delikatnie gazowaną jedzą też koperek.
#pasta #woda #wodagazowana
  • 5