Gorące dyskusje ostatnie 12h

No i skończy się Śmieszkowanie. Wczoraj odebrałem bilet do wojska na ćwiczenia rezerwistów.... Kiedyś w czasie studiów byłem na takim krótkim przeszkoleniu wojskowym a teraz sobie o mnie ktoś przypomniał. Niestety chcą mnie wysłać na 4 tygodnie daleko daleko od domu i nie interesuje nikogo że praca dzieci itp. Co za system...
    #wojsko #militaria #wku #antoni #gorzkiezale #takaprawda pokaż całość

odpowiedzi (127)

• odpowiedzi (15)

Mirki i Mirabelki. Pisałem ostatnio z jedną z tindera, po krótkim pisaniu dziewczyna chciała się umówić na seks w ten weekend. Zaprosiła mnie do siebie. Mamy już ustalone spotkanie. Przy okazji udało mi się zobaczyć jej fb i instagrama. Okazało się, że ma zdjęcia z ciągle tym samych facetem, okazał się być jej chlopakiem. W rozmowie ze mną wspominała, że jest po 4 letnim! związku i chce teraz czegoś luznego, tłumacząc tym że ma dość zobowiązań. Wykazała się także odwagą bo oznajmiła, że potrzebuje być totalnie zdominowana. Kurde tak wkurwiony jestem na nią ze nie wiem... Ma gościa w związku i chce się pieprzyc ostro ze mną... Nie wiem czy gościowi o tym pisać bo może się lekko wkurwic i jeszcze będzie mnie stalkowal a laska powie, że ja ją zmusiłem... Więc jestem pod presją. Co sądzicie?... Zepsuć lasce trochę czy odpuścić i ją zerznąć. Screeny zrobiłem, wszystko mam. Dowody są ale może lepiej ją wyruchać na raz i powiedzieć żegnaj... czy lepiej powiadomić jej chłopaka? Kolego K. współczuję Ci dziewczyny... 

#tinder #truestory #oswiadczenie #seks #zdrada #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
    pokaż całość

odpowiedzi (90)