Wpis z mikrobloga

Tak przegladam komentarze na BBC, to Brytyjczycy nie sa szczegolnie zachwyceni wizja potencjalnego powrotu Kubicy i jego jazdy w Williamsie xD Wiadomo, ze internetowe komentarze to rak, ale dominuje poglad, ze w F1 nie powinni jezdzic jednorecy kierowcy, gdyby faktycznie byl dobry to Williams juz by go dawno potwierdzil albo Renault zakontraktowalo, po tylu latach nie powinien z powrotem sie pchac itd. xD

#kubica
  • 15
@kontra: no ale mają rację. Kubica miał swoją szansę i zmarnował ją. Teraz zabierze miejsce młodszym kierowcom. Nie hejtuje Kubicy, ale taki powrót kierowcy po tylu latach na pewno nie jest łatwą decyzją dla Williamsa.
@tr0llski: Dobrze, że nie ty decydujesz. Zresztą radzę jeszcze raz przeczytać ze zrozumieniem. Nie wiem po co w ogóle mnie wywołujesz nie mając nic mądrego do napisania.
@WhyCry: podzielasz zdanie forumowych angoli oraz przedstawiłeś swoje argumenty, że szanse już miał i zabierze miejsce młodemu. Ja się z tymi argumentami nie zgadzam i się do nich odniosłem. Nie wiem w czym problem.