Wpis z mikrobloga

@desensitization: ale powiem szczerze - nowe modele i animacje dają czegoś świeżego, a nie wyglądają jak Aion, który wygląda tak samo od X lat i gówno się tam zmienia. sorry, ale potrzebne są aktualizacje. gra wygląda o wiele lepiej niż wtedy. tekstury przedmiotów i lokacji są dopasowane do możliwości sprzętowych naszych czasów :p
@GnijacyNissan: ja mam mieszane uczucia, ale teraz jest czas wyrażania swoich opinii, bo blizz też na to liczy. Widziałem, że ostatnio na forach dyskutowali czy trzeba wprowadzać jakiś class/spec balans w vanilli. Oczywiście znalazło się grono #!$%@? grających druidami lub pvp prot warriorami od wotlka i wyskoczyło z takimi pomysłami. Vanilla była brutalna i jak wybrałeś hybrydę to musiałeś się liczyć z łaską lub niełaską raid leadera. ( ͡° ͜
@GnijacyNissan:

tylko był jeden build, który był użyteczny i to wszystko


Bzdura. U warriora np. wszystkie były pożyteczne, tylko zależnie od sytuacji: pve tank, pve dps czy pvp. Podobnie z priestem. Rollując hybrydę typu pala czy druid mogłeś tankować wszystko do 59, natomiast w end game instancje i raidy były poza twoim zasięgiem raczej. Podobnie rzecz się miała w healingu kiedy jako holy paladin twoim jedynym zadaniem było rebuffowanie kings, might