Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #rozdajo #medycyna #cebuladeals
  Cześć mam dla Was coś ciekawego. Każdy plusujący bierze udział w losowaniu. Wyniki 17.12.2017 o 19:00. Losowanie jest ważne jeżeli post przekroczy 200 plusów
  Do wylosowania jest SkinPad do nauki szycia chirurgicznego. Jest to zupełna nowość i dzięki temu każdy może nauczyć się jak założyć podstawowe szwy. Ten produkt odwzorowuje charakterystykę skóry i tkanki podskórnej dzięki czemu można przećwiczyć szwy do warstw skóry właściwej. Na początku trzeba skalpelem zrobić nacięcie a następnie z użyciem narzędzi i nici chirurgicznych rozpocząć szycie. Po ukończeniu szwu przecinamy nici i możemy próbować od nowa- materiał jest wytrzymały co sprawia że SkinPad jest wielokrotnego użytku.

  Zapraszam !
  pokaż całość

  odpowiedzi (73)

 • odpowiedzi (4)

 • avatar

  Z okazji zbliżających się Świąt małe #rozdajo od szukamlapka.pl!

  Od czasu naszej ostatniej akcji na wykopie nasz portal mocno się poprawił. Baza laptopów jest teraz znacznie większa (już ponad 10000 aktualnych ofert) i dokładniejsza. Naprawiliśmy też masę błędów zgłoszonych przez Wykopowiczów.

  Jeśli ten post wpadnie w gorące, rozlosujemy przez #mirkorandom 2 sztuki słuchawek dousznych CX 300-II Precision Black od Sennheisera. Dodatkowo, 1 sztukę słuchawek otrzyma autor wybranego przeze mnie komentarza umieszczonego pod tym postem.

  Rozstrzygnięcie losowania i konkursu, w poniedziałek około 22.00.

  Oczywiście, jak zwykle będę odpowiadał na pytania dotyczące szukamlapka.pl w komentarzach. Wszelkie komentarze i uwagi mile widziane!

  pokaż spoiler I jako, że rozdajo z okazji Świąt Bożego Narodzenia to ateiści nie biorą udziału w losowaniu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) #heheszki


  pokaż spoiler #szukamlaptopa #laptopy #komputery #konkurs #ama
  pokaż całość

  odpowiedzi (58)