Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Moja kuzynka bardzo chciała mieć ślub w swojej parafii ponieważ mają naprawdę ładny zabytkowy kościół. Jedyny problem to popierdolony proboszcz ale czego się nie robi dla tego jednego dnia w życiu. Jednak chyba nie przewidziała że gość może być aż tak durny. Na naukach przedmałżeńskich usłyszała że biały kolor sukni ślubnej to znak czystości, więc jeśli chce mieć białą suknię to musi przedstawić zaświadczenie od ginekologa że jest dziewicą. Inaczej nie udzieli ślubu.
  Od tygodnia szuka ginekologa który wystawi jej lewe zaświadczenie xD
  #patologiazewsi #kosciol #slub
  pokaż całość

  odpowiedzi (149)

 • avatar

  jeśli można mieć czarny pas w byciu dałnem to któryś mode właśnie osiągnął czerń absolutną xD #gownowpis

  odpowiedzi (114)

 • avatar

  Wczoraj na spacerze z niebieskim spotkałam starszą panią z psem typu kaszlak. Mały i szczekał tak jakby miał kaszel.

  Jak nas zobaczył to do nas wystartował, zbliżył się na jakieś 40cm i ujadał jak pojebany. Niebieski szedł dalej ale mnie wryło bo nienawidzę psów, boję się ich i mówię do pani żeby zabrała psa. A ona do mnie z mordą, że puszek nie gryzie, on chce się bawić. A pies podchodzi coraz bliżej. Mówię w końcu że zaraz się pobawi z moja noga jak mu kopa zasadzę. Pani się oburzyła że "jakaś pojebana jestem" I łaskawie psa usunęła z mojej drogi.

  Ludzie powinni mieć jakieś zezwolenie na #psy bo niektórzy nie mają ani rozumu, ani wyobraźni i spuszczają swoje kaszlaki w uczęszczanych okolicach.

  #gorzkiezale
  pokaż całość

  odpowiedzi (86)