Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wykop na jednym obrazku.
  #truestory #stulejacontent #humorobrazkowy

  odpowiedzi (61)

 • avatar

  Dzień dobry Mirabelki i Mirunie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Nie szukam specjalnie atencji jednakże wpadłem na genialne #rozdajo :D

  Z racji tego, że wysyłam do swoich klientów paczki z okazji nadchodzących świąt w których w skład wchodzi karta świąteczna oraz butelka wina wpadłem na pomysł, że wylosuję jedną Mirabelkę lub Mireczka który takową paczkę otrzyma również ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Zasady są proste: zielonki out, dając plusa oświadczasz, że masz skończone 18 lat i nie posiadasz sądowego zakazu spożywania alkoholu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Dodatkowo, jeśli osoba wylosowana będzie z #trojmiasto bądź okolic paczkę dostarczę osobiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Losowanie odbędzie się dziś wieczorem koło 19-20 przez mirkorandom.

  Trochę słów wyjaśnienia: nie szukam darmowej reklamy dla swojej firmy, nie zbieram leadów, nie konwersuję wejść na sprzedaż dlatego też nie podaję jej nazwy, adresu strony. Prośba z góry do wylosowanej osoby aby potem nie robiła krytporeklamy wrzucając fotę kartki czy podając link do strony :P

  Zatem, plusujcie, wszyscy plusujcie, plusujcie jak po*&^@%Q@ni (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  pokaż całość

  odpowiedzi (32)

 • avatar

  Dobra mirki sprawa wygląda tak. Byłem u fryzjera, była fajna dziewczyna, uzyskałem jej fb przez spotted. Nie jest zbyt rozmowna, nie kojarzy mnie (nie pamięta twarzy ale wie kim jestem oraz, że tam byłem), odpisuje mi ale często dość ubogo typu "aha", "tak", ale też sama zadaje różne pytania o mnie, nie ma mnie totalnie gdzieś. Spytałem czy miałaby się ochotę spotkać, odpisała, że "nie wiem", popisaliśmy potem sobie ogólnie o pierdołach i na zakończenie dnia napisałem jej tak jak na screenie (na odpowiedź czy była w... czekałem z 40min i się nie doczekałem ale to luzik, każdy może być zajęty)

  I kurwa czekać mam aż do mnie napisze ona, nie pisząc do niej czy co robić. Chciałbym się z nią spotkać...

  #pytanie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem #zwiazki
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (63)