Wpis z mikrobloga

#xiaomi #gearbest #aliexpress #itemyzchin #biunakupuje
Głośnik Xiaomi Bluetooth 4.0 Speaker
Zamówiony: 24.09
Odebrany: 9.10
Link aliexpress:
http://bit.ly/glosnik_xiaomi
Bez ref
Cena: 34.99$ + 1.58$ wysyłka rejestrowana ( cena bez zmian)
Link gearbest:
http://bit.ly/glosnik_xiaomi_GB
Bez ref
Cena: 34.99$ + 1.58$ wysyłka rejestrowana

Trochę czasu minęło odkąd go kupiłam, ale przynajmniej dobrze go przetestowałam.
Najważniejsza rzecz: jest głośny! Naprawdę głośny!
A przetestowałam jego głośność w zerówce, kto pracuje w szkole ten wie jaką ilość hałasu potrafią generować dzieci, a ten głośnik wybija się ponad hałas w klasie. Dodatkowo obskoczyłam nim jeszcze mini apel z udziałem 4 klas, więc no… Wow! Zdecydowanie nie potrzebuję żadnego magnetofonu i bardzo mnie to cieszy, bo nie lubię. Dodam jeszcze, że jest taki super, że jeszcze 3 inne nauczycielki zapragnęły go mieć.

Głośnik łączy się z telefonem przez bluetooth – nie potrzeba do jego obsługi dodatkowej aplikacji, wystarczy sama aplikacja z odtwarzaną muzyką. I to jest mega, wystarczy, że znajdę piosenkę na youtubie i mogę spokojnie puścić dzieciakom.

Z boku znajdują się 4 przyciski: play i pauza (jednocześnie przycisk włączenia/wyłączenia)
Głośniej/ciszej – jednocześnie przeskakiwanie piosenek – krótkie wciśnięcie zmiana głośności, dłuższe zmiana utworu.
I wskaźnik baterii ( i tak widać na telefonie na pasku gdy się łączy)

Na drugim boku znajdują się gniada do ładowania, na kartę, mikrofon i wejście aux in.

Pod spodem są sylikonowe stópki, które zapobiegają ślizganiu się głośnika i myślę, że też utrzymują głośnik gdy „wibruje” przy największej głośności.
Szczerze polecam, bardzo dobry sprzęt! W aukcjach są dostępne różne kolory.
biuna - #xiaomi #gearbest #aliexpress #itemyzchin #biunakupuje
Głośnik Xiaomi Blueto...

źródło: comment_feMaqoY26uM9YapFMhwU34HRXOQZ7brJ.jpg

Pobierz
  • 14
@JRtI: moge od siebie dodac, ze basowo gra na poziomie bose soundlink mini 2, jest jednosczesnie najlepiej grajacym glosnikiem od xiaomi. Do mini wiezy nie ma go co porownywac bo inne moce i inne srednice glosnikow. Ale gra ladnie, przyjemnie, basowo i glosno
@JRtI: W sumie nie miałam nigdy styczności z miniwieżą, więc ciężko mi porównać, na pewno zdecydowanie lepiej niż telefon (mam redmi note 4, ale i na pewno lepiej niż mi4). Ten głośniczek ma moc i nie bolą uszy jak coś z niego leci.
@biuna: i to jest duży problem. kupiłem sobie jbla w nadziei na zastąpienie tradycyjnego głośnika i łatwe przełączanie między źródłami a tu dupa, w sensie trzeba ruszać dupe by włączyć głośnik. szkoda ze ten tez tak ma