Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do zamawiających #iphonex w #xkom. Dostaliście już swoje egzemplarze? Jest tutaj ktoś kto zamówił 27.10 np. po godz. 12 i dostał już? To jest dramat jakiś. Dowiedziałem się, że średnio co dwa tygodnie otrzymują po ok. 5 sztuk space gray 256GB i kurde nie mam pojęcia kiedy dostałbym swój egzemplarz bo i nie chcą/nie mogą powiedzieć który jestem w kolejce xDD Dlatego pozostaje mi jedynie zdać się na Was i zobaczyć kiedy dostaliście swoje zamówienia oraz kiedy je złożyliście ( ) #iphone
  • 7
@ptasiek2: Problem taki, że chciałem telefon wziąć na leasing na firmę i wszystkie formalności już mam w zasadzie uregulowane i tylko czekam na telefon. A sytuacja w Cortland w sumie identyczna. Też nie mają telefonów i u nich pokazuje dostawa w 6 tygodni.
@Draay: Czyli jednak brałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) ? Kurde gdyby to była wersja 256GB to bym już leciał go odbierać na Twoją rezerwację wcześniejszą ( )
@Kichachi: A, sorki, nie skojrzałem nicku :) Tak, wziąłem jednak. Ale nie wiem czy jeszcze raz dokonałbym tego samego wyboru. Trochę kosmetyka taka przesiadka na X z 7'ki :)