Gorące dyskusje ostatnie 12h

#anonimowemirkowyznania
    Tl;dr moja kobieta namawia mnie na sprzedaz mojego mieszkania i kupno nowego wspolnego (ona rzekomo sie dolozy)

No wiec wczoraj mialem burzliwą dyskusje z moja dziewczyną. Jestesmy razem 4 lata. Ja mam swoje mieszkanie juz prawie 6 lat i w zasadzie niedługo skoncze je splacac (przy dobrych wiatrach zostanie mi 4 lata). Mieszkanie jest w dosyc spokojnej okolicy ale nie jest to jakas strefa VIPow z ochroniarzami i terenem zastrzeżonym. Czuje sie tu dobrze, budownictwo 2004. Ona jednak od jakiegoś czasu przekonuje mnie do sprzedazy i przeprowadzki w inne miejsce ktore sobie upatrzyla. Troche sie wkurzylem bo mi sie lampka zaswiecila w glowie. Nagle ona zaczela się na mnie wydzierać ze ja nadal jestem dzieckiem bo nie potrafie podejmowac powaznych decyzji siedzac ciagle w tych swoich brzydkich ścianach i poszla do pokoju zatrzaskując za soba drzwi. Malego mieszkania nie mamy bo prawie 55 z dosyc duzem balkonem a ona narzeka bo to nie jest jek mieszkanie i nie chce wiazac sie z kims na stale niemając jakoes gwarancjo ze jej pewnegp dnoa nie wywale.

To .. zabrzmialo dziwinie i trochę stracila w moich oczach. Przejawiala takie zachowanie juz wczesniej ale przymykałem na to oko. Co robic? Napewno mieszkania nie sprzedam.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
    pokaż całość

odpowiedzi (95)

PRZEDŚWIĄTECZNE ROZDAJO?

Od 5 miesięcy prężnie działamy i ekspresowo wysyłamy nasze figurki. Zajmujemy się sprzedażą oryginalnych i uroczych figurek kolekcjonerskich, które ostatnio łapią niesamowitą popularność. Nie robiliśmy tutaj jeszcze rozdają... dla mirków i mirabelek... dajcie znać jak najlepiej to przeprowadzić w komentarzach oraz przy okazji o co byście chcieli walczyć z oferty.

Pop! Vinyl - Unikalne Figurki Kolekcjonerskie

#rozdajo #figurki #prezent #swieta #gry #filmy #bajki #seriale
    pokaż całość

odpowiedzi (34)

No siemia.
    Jednak poszedłem z nią do tego kina i restauracji.
    Cały czas zamiast rozmawiać ze mną pisała na komórce.
    Zastanawiam się co jeszcze można zrobić. Coś mówiła że lubi pierścionki. Odłożyłem trochę na kurs prawa jazdy ale może jak jej kupię to spojrzy na mnie trochę inaczej?
    Co sądzicie?
    #podrywajzwykopem #rozowepaski

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (29)