Wpis z mikrobloga

Odebrałem, otworzyłem i jeszcze nie wypiłem...


Na pierwszy rzut oka paczka wyglądała dość ubogo, ale do czasu kiedy przeczytałem list i wygooglałem co nieco o moim prezencie.
Dostałem od @yuio piwo, ale nie byle jakie piwo - Imperium Prunum z browaru Kormoran.
Imperialny porter bałtycki, brzmi dumnie. Z tego co widzę piwo bardzo ciężko dostępne.
Aż takim beergeekiem jak Ty nie jestem i obawiam się że nie docenię jego walorów, ale na pewno bardzo doceniam gest bo z listu wynika że nie miałeś okazji się go napić.
T-shirtów nigdy mało, ten pasuje idealnie - powodzenia w prowadzeniu firmy, początki mogą być ciężkie dlatego wspieraj ją jak tylko możesz :)
Mam nadzieję że mój odbiorca będzie tak samo zadowolony z paczki jak ja jestem.
Pozdrawiam cieplutko Ciebie, żonę i córkę.
P.S. Czy to przypadek że piwo jest warzone z użyciem śliwki węgierki ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykopoczta
#wykopaczka
Pobierz c.....Q - Odebrałem, otworzyłem i jeszcze nie wypiłem...
SPOILER
Na pierwszy rzut o...
źródło: comment_UeqYMNly6IBJsdZdTLrigxOtLRa7a4RC.jpg
  • 11
z listu wynika że nie miałeś okazji się go napić.


@cfaniaczeQ: ee nie do końca to prawda, kupiłem w wakacje z 30 sztuk i już kilka wypiłem. Jest to najlepsze piwo jakie mam więc postanowiłem się podzielić.

T-shirtów nigdy mało, ten pasuje idealnie

Cieszę się, że prezent się spodobał. Moja różowa cieszy się, że pasował. Specjalnie dla ciebie znalazła wykrój w necie pod rozmiar XL. Ja noszę M-ki. To jedyne co