Wpis z mikrobloga

Trochę #!$%@?ące jest te forsowanie, że Wałga zrobił te 400kg. Nie zrobił. Nie zaliczył ani jednego podejścia. Jasne, miał #!$%@?ą koszulę, wycisnąć wycisnął, tylko nie opuścił jej do końca, ale efekt jest wciąż ten sam - podejście niezaliczone. Myślę, że spokojnie to pójdzie na nowej koszuli, ale na tę chwilę.... sorry. Szkoda, bo mu kibicowałem, ale albo bój jest zaliczony, albo nie. Nie ma zaliczenia za samo opuszczenie, wyciśnięcie, czy choćby utrzymania takiego ciężaru na rękach. Jest za opuszczenie i wyciśnięcie. Tyle.

A pół YT mam #!$%@?, że zrobił 400kg i w komentarzach typowe #!$%@?, bo WY SIĘ NAWET DO TAKIEGO CIĘŻARU NIE ZBLIŻACIE, #!$%@? MALKONTENCI. Oczywiście, dlatego szacun i życzę mu powodzenia w dalszych próbach, ale to nie zmienia faktu, że 400kg nadal jest niezrobione i takie #!$%@? tego nie zmieni.

Przykład, klikbejtowy tytuł filmiku KFD (uwaga, #!$%@? audio)
https://www.youtube.com/watch?v=JnRTMo8WlQU&feature=youtu.be

W innym, świeżo po zawodach Grzesiek mówił, że dla niego to te 400kg zrobił i #!$%@?, co też jest trochę żenadą, bo kto jak kto, ale ludzie tacy jak on powinni wiedzieć, że liczy się wynik i zaliczone podejścia, a nie takie #!$%@? na ile on to się nie czuje. Bo to tak, jakbym szykował się na przysiad 200kg, czułbym się na tyle, ale na samym podejściu nie złamał kąta 90 stopni, w efekcie spalił podejście, a podchodziłbym do tego tak, jakbym te 200kg zrobił. #!$%@?, nawet przed samym sobą głupio by mi było tak się oszukiwać, a on to jeszcze wrzucił do neta.

#mikrokoksy #silownia #mirkokoksy #kfd
  • 7
@Volt224 @sil3nt: Też miałem o tym pisać, ale bałem się krytyki. xD

Już #!$%@?ąc od Grześka - nie chcę nikogo urazić, ani nikomu ujmować osiągnięć sportowych, bo naprawdę KFD robi spoko robotę promując sporty siłowe, ale naprawdę nie dziwię się, że tak ucierpiał Trójbój w stanach, gdy właśnie eq stało się bardziej popularne od RAW. Jak wytłumaczyć komuś na siłowni, że ktoś wycisnąłby 400kg na klatę, ale nie był w stanie
@Volt224: Ok, Grzesiek nawet na powyższym filmie przyznał, że trzeba to zrobić, ale na świeżo był rozgoryczony. Też bym był, bo był gotowy na to, ale po prostu nie zrobił, takie życie. KDF też forsuje temat, daje klikbejtowy tytuł, bo ludzie to debile. Należy mu się szacunek, bo koszula czy nie, sterydy.... nawet z tym, ciężko mi sobie wyobrazić te obciążenie przy 400kg nad klatką. Szczególnie, że przecież już mu spadła
No i co do wyciskania RAW czy też wyciskania w koszuli. Niektórzy mają o to ból dupy, myślą, że to działa jak sprężyna.


@sil3nt: Dlatego dla laika wygląda to tak, że tutaj ten ciężar trudniej opuścić do klatki, niż go wycisnąć, bo brzmi komicznie.

Powiedziałbym, że ogólnie trójbój, podnoszenie ciężarów czy inne sporty siłowe zyskały ogromną popularność, bo kiedyś tak nie było.


Było, swego czasu trójbój był transmitowany na ESPN i
@sil3nt: co do umiejętności Grzesia w wyciskaniu, wydaje mi się że każdy kto podszedł pod 100 nie ma wątpliwości co do skilla Grzesia. Psy zawsze będą szczekać i wydaje mi się że to dla nich jest to gadanie o wyciśnięciu, zależy jeszcze w jakim kontekście mówi Grzesiu, bo wydaje mi się że jak tak powiedział to chodziło mu o to że ciężar wycisnal, na rękach. A nie że wycisnal w kategorii